درباره ما

مجموعه پیک فدک به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین شـــرکت در زمینه چاپ و تولید سررسید (سالنامه) ، تقــویم رومیزی ، تقویم دیــواری و هدایای تبلیغاتی همــواره کوشـــیده است تا با قدمت 20 ساله خود محصولاتی با کیفیت بسـیار بالا و همچنین با قیمتی مناسب را به همراهان همیشگی اش ارائه دهد و کارنامه درخشانی را با حضور متخصصین مجرب به جا بگذارد.  

جلدهای ترمو و چرم مورد استفاده در جلد سررسید ها و سالنامه پیک فدک از نوع بسـیار مرغـوب و با کیفیت بوده و طراحی صفحات داخلی آن، علاوه بر ارائه بیشترین محیط نوشتاری، توجه هر مشتری را به خود جلب می کند. پایه تقویم رومیزی ها نیز از سخت ترین مقوا ساخته شده و استحکام بالایی دارد و طراحی آن عامه پسند بوده در عین حال بسیار شیک می باشد. تعهد این مجموعه در سال 1400، بیش از پیش بوده و توانسته با ارائه کاغذهای دارای گواهینامه بین المللی FSC نقش بسزایی را در حفظ محیط زیست ایفا کند.

مجموعه چاپ و نشر پیک فدک از چندین بخش قوی تشکیل شده: قسمت طراحی سررسید و سالنامه ، فروش سررسید و سالنامه و انواع تقویم، حسابداری و انبار، که با داشتن پرسنل مجرب، پاسخگو و مسئولیت پذیر مفتخر است بتواند کلیه نیازهای چاپی سررسید ، سالنامه و انواع تقویم رومیزی  و هدایای تبلیغاتی مشتریان و همکاران گرامی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به صورت فوری و با مناسب ترین قیمت در بزرگترین مرکز چاپ و نشر کشور برطرف نماید.

مجموعه پیک فدک در زمینه چاپ سررسید اختصاصی ، سالنامه اختصاصی ، تقویم رومیزی اختصاصی و تقویم دیواری اختصاصی از تجربه و تخصص بالایی برخوردار است، به خصوص در زمینه طراحی و چاپ تقویم رومیزی و سررسید اختصاصی  (سالنامه اختصاصی ) توانسته محصولات باکیفیت تولید و به بازار عرضه کند، همچنین در سال های اخیر با تولید سررسید های پزشکی ( دفتر نوبت دهی عمومی و دفتر نوبت دهی اختصاصی)  توانسته در حوزه ی پزشکی نیز خدمت دیگری را به هموطنان عزیز ارائه دهد، بدین ترتیب رضایت مشتریان عزیز باعث شد تا هر ساله با افزایش تیراژ تولید به این کار ادامه دهیم و بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان را بیشتر جلب کنیم.