سررسید لاکچری | سررسید لوکس | نشر پیک فدک | سررسید 1400

سررسید لاکچری (لوکس)

لاکچری در واقع کلمه انگلیسی Luxury است که ما در طول سالیان دراز مخفف آن را تلفظ می‌کردیم و می‌گفتیم لوکس Lux، لوکس یعنی تجملی، عامرانه بخواهیم بگوییم لوکس برابر است با بنز در واقع با وجودی که لوکس یک واژه لاتین به معنای تجملی است اما در زبان پارسی مانند یک کلمه پارسی با آن برخورد میشود.

لوکس گرایی یا لاکشری «Luxury» به معنای شکلی از زندگی است که در آن فرد ترجیح میدهد اجناس لوکس را بخرد. لاکشری با وجودی که به تلفظ صحیح واژه انگلیسی نزدیکتر است اما در ایران به صورت لاکچری تلفظ میشود. البته با توجه به جا افتاده بودن کلمه لوکس در زبان پارسی همان ترجمه لوکس گرایی برای آن مناسب تر است.

با توجه به تعریفی که از لاکچری ذکر شد، می توان دریافت که هر چیزی که به لاکچری منصوب می شود طرفداران و مشتریان خاص خود را باید داشته باشد. انتشارات پیک فدک نیز برای برآورده کردن خواسته های اقشار مختلفی از مشتریان خود درصدد برآمده است تا محصولات متنوعی را تولید و به مشتریان عرضه کند، به خصوص محصولاتی که برای مشتریان خاص پسند جذابیت داشته باشد، از این دست محصولات می توان به سررسید لوکس رایان اشاره کرد.

سررسید چرم لوکس رایان

سررسید لوکس رایان به سبب طرح و بافت زیبای جلد و همچنین پلاک به کار رفته روی آن، از جذابیت خاصی برخوردار است. همین امر باعث شده تا عنوان لوکس برای آن انتخاب شود.

 از دیگر محصولاتی که در رده محصولات لوکس قرار می گیرند، سررسیدهای سه لت تولید شده در مجموعه پیک فدک، سررسید وزیری و اروپایی پوست ماری، سررسید چرم سامان و ... می باشند.

سررسید ترمو سه لت مهران

سررسید سه لت مهران

سررسید ترمو سه لت سپهر

سررسید سه لت مگنتی لبلاک سپهر

سررسید ترمو سه لت صدرا

سررسید ترمو سه لت صدرا

سررسید چرم اروپایی فانتزی سامان

سررسید چرم اروپایی فانتزی سامان