سررسید لاکچری | سررسید 1400

سررسید با کیفیت

سررسید لاکچری (لوکس)

لاکچری در واقع کلمه انگلیسی Luxury است که ما در طول سالیان دراز مخفف آن را تلفظ می‌کردیم و می‌گفتیم لوکس Lux، لوکس یعنی تجملی، عامرانه بخواهیم بگوییم لوکس برابر است با بنز در واقع با وجودی که لوکس یک واژه لاتین به معنای تجملی است اما در زبان پارسی مانند یک کلمه پارسی با آن برخورد میشود.

لوکس گرایی یا لاکشری «Luxury» به معنای شکلی از زندگی است که در آن فرد ترجیح میدهد اجناس لوکس را بخرد. لاکشری با وجودی که به تلفظ صحیح واژه انگلیسی نزدیکتر است اما در ایران به صورت لاکچری تلفظ میشود. البته با توجه به جا افتاده بودن کلمه لوکس در زبان پارسی همان ترجمه لوکس گرایی برای آن مناسب تر است.

با توجه به تعریفی که از لاکچری ذکر شد، می توان دریافت که هر چیزی که به لاکچری منصوب می شود طرفداران و مشتریان خاص خود را باید داشته باشد. انتشارات پیک فدک نیز برای برآورده کردن خواسته های اقشار مختلفی از مشتریان خود درصدد برآمده است تا محصولات متنوعی را تولید و به مشتریان عرضه کند، به خصوص محصولاتی که برای مشتریان خاص پسند جذابیت داشته باشد، از این دست محصولات می توان به سررسید لوکس سهند اشاره کرد.

سررسید لوکس سهند

سررسید لوکس سهند و همچنین سررسید لوکس هیراد به سبب طرح و بافت زیبای جلد و همچنین پلاک به کار رفته روی آن، از جذابیت خاصی برخوردار است. همین امر باعث شده تا عنوان لوکس برای آن انتخاب شود.

 از دیگر محصولاتی که در رده محصولات لوکس قرار می گیرند، سررسیدهای سه لت تولید شده در مجموعه پیک فدک، سررسید وزیری و اروپایی پوست ماری، سررسیدهای دوتکه و ... می باشند.

سررسید چرم سه لت مگنتی ویرا

سررسید سه لت ویرا

 

سررسید سه لت مگنتی سپهر

سررسید سه لت مگنتی سپهر

 

سررسید چرم سه لت مگنتی دینا

سررسید ترمو سه لت دینا

 

سالنامه چرم رایان

سررسید چرم رایان

ارسال نظر