سررسید و سالنامه | سررسید 1401 | سالنامه 1401 | سفارش سررسید ارزان | خرید سررسید شیک

سررسید نامه یا سالنامه دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که در مورد رویدادهای یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌های تقویم باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد.

سررسید - سالنامه - سررسید 1400

سررسید - سالنامه - سررسید 1400

سررسید 1401 (سالنامه) چیست؟

سررسید همانطور که از اسمش به ذهن می رسد یعنی تاریخ رسید یا تاریخ انقضاء، زمانی که قرارداد یک معامله به پایان رسیده باشد، از طرفی سررسید تداعی کننده یک دفتر یادداشت تاریخ دار با جلد سخت و زیبا می باشد. امروزه به خصوص در ایران سررسیدهای متنوع رواج پیدا کرده است.

سررسید نامه یا سالنامه دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که در مورد رویدادهای یک سال اطلاعاتی را در آن سررسید (سالنامه) به ما می‌دهد. سالنامه‌ ها و سررسید ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، ورزشی، اجتماعی، حقوقی یا مذهبی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه (سررسید) می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌های تقویم باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد. اغلب دیده شده که دانش آموزان و دانشجویان و حتی معلمان و مدرسان موسسات آموزشی به جای چندین دفتر از یک سررسید برای یادداشت جزوه و یا موارد مهمی که نباید از خاطر برود، استفاده می کنند.

سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده و شاید به این دلیل باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که فرد در طول سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه (سررسید) یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود.

سالنامه‌ های مختلفی در سال‌های اخیر توسط آژانس های تبلیغاتی یا موسسات تولید هدایای تبلیغاتی به چاپ رسیده‌اند که از آن میان، «سالنامه یا سررسید هنرمندان»، «سررسید شعرا»، «سررسید و سالنامهٔ تئاتر»، «سالنامه تاریخی»، «سررسید گیلان»، «سررسید مهندسی»، «سررسید ورزشی» و «سالنامهٔ جاودانه‌های ایران» را می‌توان نام برد. سالنامه یا سررسید می‌تواند تقویم نیز باشد یا تقویمی در بطن خود داشته باشد.

در طی سالهای گذشته مجموعه نشر پیک فدک توانسته در ابعاد مختلفی سررسید (سالنامه) به چاپ برساند که اندازه های معمول آن مانند قطع کتاب به عبارت زیر است:

سررسید (سالنامه) در واقع دفترچه یادداشتی همراه با تاریخ و مناسبتهای روز، جملاتی از دانشمندان، اطلاعات کوتاه و جالب است که در دسته‌های مختلفی می‌توانید آنها را سفارش دهید، از قبیل: سررسید مهندسی، ورزشی، خانواده، سررسید هنرمندان ، سررسید پزشکان ، سررسید اسلامی و هر سبکی که مرتبط با فعالیت شما می‌باشد.

سررسید یا سالنامه از سه بخش مقدمه (صفحات ابتدایی مثل بدرقه و لت) سررسید، صفحات داخلی سررسید (شامل صفحات روزشمار) و همچنین صفحات پایانی سررسید (اطلاعات مهندسی، کد کشورها و شماره تلفن های ضروری) تشکیل شده است. بخش مقدمه می تواند شامل اطلاعات دارنده سالنامه ، دعا و زمان تحویل سال، در برخی سررسیدها یک تقویم کلی از تمام روزهای سال قرارداده می شود.

صفحات داخلی سالنامه هم غالبا از تاریخ و فضایی برای یادداشت روزانه طراحی شده است که در سررسیدهای با قطع های مختلف فضای یادداشت متفاوتی دارند و صفحات پایانی سررسید، اصولا شامل اطلاعات مهندسی، شماره تلفن‌های ضروری و غیره می‌باشد.

طراحی و چاپ سررسید تاثیر فوق العاده‌ای در جذب مشتری و معرفی اهداف شرکت شما دارد، از این رو می‌توانید با سفارش سالنامه ، یک تبلیغ بسیار تاثیرگذار و مفید برای شرکت خود داشته باشید. به طوری که مخاطب شما سال آینده هم برای سفارش کار و هم دریافت هدیه خود ( تقویم، سررسید و سایز هدایای تبلیغاتی) به شرکت شما مراجعه می کند و دوستان و آشنایان خود را نیز برای خرید محصولات و یا سفارش یک محصول اختصاصی به سمت شما سوق می دهد.

سررسید را می توان در تیراژهای مختلفی سفارش داد و به کارمندان و مشتریان خود اهدا کرد. اگر تیراژ مدنظر شما بیشتر از حدی برای مثال بیش از 500 عدد باشد می توان با افزودن تبلیغات و اطلاعات مربوط به توضیح کار و معرفی محصولات سررسید را به صورت اختصاصی سفارش دهید. برای اختصاصی کردن سالنامه خود می توان مواردی از جمله لت تبلیغاتی داخل سالنامه، چاپ لوگو، جملات بزرگان، شعارهای تبلیغاتی در تمام صفحات داخلی سالنامه، چاپ روی تمام جلد سررسید یا حک لوگو روی جلد، چاپ اطلاعات روی آستر بدرقه، چاپ بند اختصاصی و ... را انجام داد.

سرسید | سالنامه | سررسsvvsdnید 1400

ارسال نظر