سررسید | سالنامه | سررسید 1400 | سالنامه 1400

سررسید نامه یا سالنامه دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که در مورد رویدادهای یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌های تقویم باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد.

سررسید 1400 (سالنامه) چیست؟

سررسید نامه یا سالنامه دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که در مورد رویدادهای یک سال اطلاعاتی را در آن سررسید ( سالنامه) به ما می‌دهد. سالنامه‌ ها و سررسید ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه (سررسید) می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌های تقویم باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد.

سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده و شاید به این دلیل باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که فرد برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه (سررسید) یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود.

سالنامه‌ های (سررسید های) مختلفی در سال‌های اخیر به چاپ رسیده‌اند که از آن میان، «سالنامهٔ یا سررسید هنرمندان»، «سررسید یا سالنامهٔ شعرا»، «سررسید و سالنامهٔ تئاتر» و «سالنامهٔ جاودانه‌های ایران» را می‌توان نام برد. سالنامه یا سررسید می‌تواند تقویم نیز باشد یا تقویمی در بطن خود داشته باشد.

در طی سالهای گذشته مجموعه نشر پیک فدک توانسته در ابعاد مختلفی سررسید (سالنامه) به چاپ برساند که اندازه های معمول آن مانند قطع کتاب عبارتند از:

سررسید (سالنامه) در واقع دفترچه یادداشتی همراه با تاریخ و اطلاعات کوتاه و جالب است که در دسته‌های مختلفی می‌توانید آنها را سفارش دهید، از قبیل: سررسید مهندسی و یا سررسید ورزشی و هر سبکی که مرتبط با فعالیت شما می‌باشد.

سررسید یا سالنامه از سه بخش مقدمه سررسید، صفحات داخلی سررسید و همچنین صفحات پایانی سررسید تشکیل شده است. بخش مقدمه می تواند اطلاعات دارنده سالنامه (سررسید) را نمایش دهد.

صفحات داخلی سالنامه (سررسید) هم غالبا از تاریخ و فضایی برای یادداشت روزانه طراحی شده است و صفحات پایانی سررسید، اصولا شامل اطلاعات مهندسی، شماره تلفن‌های ضروری و غیره می‌باشد.

طراحی و چاپ سررسید و سالنامه تاثیر فوق العاده‌ای در جذب مشتری و معرفی اهداف شرکت شما دارد، از این رو می‌توانید با سفارش سالنامه ( سررسید ) ، یک تبلیغ موثر و مفید برای شرکت خود داشته باشید.