کاربردهای سررسید و سالنامه | سفارش سررسید 1400 | چاپ سررسید 1400 | سررسید ارزان 1400

سررسید (سالنامه) بی شباهت به یک دفترچه نیست و از یک تقویم سال با ذکر تمامی مناسب‌های مهم و تعطیلات رسمی تشکیل شده است که به آن سالنامه هم گفته می شود.
اصولا طراحی سررسید به اینصورت است که تمام صفحات آن تاریخ دار می باشد. در تمامی سالنامه‌ها، هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است، منتها گاهی اوقات نیز صفحات پنجشنبه با جمعه به صورت مشترک چاپ می شود.
سالنامه یا سررسید هر ساله توسط شرکت‌های متعددی به چاپ می رسد و در هر کدام از آنها اطلاعات جالب تاریخی و هنری در پایین صفحه به چشم می خورد.

سررسید و سالنامه 1400

سررسید و سالنامه 1400

سررسید (سالنامه) بی شباهت به یک دفترچه نیست و از یک تقویم سال با ذکر تمامی مناسبت ها و رویدادهای مهم و تعطیلات رسمی تشکیل شده است که به آن سالنامه هم گفته می شود.

اصولا طراحی سررسید (سالنامه) به اینصورت است که تمام صفحات آن دارای تاریخ شمسی، قمری و میلادی می باشد. در تمامی سالنامه‌ ها و سررسید ها، هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است، منتها گاهی اوقات نیز صفحات پنجشنبه با جمعه به صورت مشترک چاپ می شود و یا حتی گاهی صفحات داخلی سررسید و سالنامه به صورت دوروز در یک صفحه و یا هفته در یک صفحه طراحی می شوند.

سالنامه یا سررسید هر ساله توسط موسسات چاپ و تبلیغات متعددی به چاپ می رسد و در هر کدام از آنها اطلاعات جالب تاریخی و هنری در پایین صفحه به چشم می خورد.

موضوع سررسید 1400 (سالنامه) توسط مشتری تعیین می‌شود و می‌تواند در سایر زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، شعر و یا ورزشی طراحی شود، به عنوان مثال، سررسید یا سالنامه حافظ، صرفا در زمینه‌ی شعر و غزل می باشد. از این رو اگر قصد دارید، نوروز امسال، به مشتریان خودتان سررسید (سالنامه، سررسید چرم، سررسید ترمو، سررسید لوکس، سررسید ارزان، سررسید چرم خارجی، سررسید پزشکی، سررسید اروپایی ) هدیه دهید، بهتر است سبک آن را خودتان تعیین کنید. در حال حاضر انواع سررسید در بازار موجود می باشد که کاربردهای متفاوتی دارند سررسید اروپایی (سررسید رقعی ، سررسید اروپایی فانتزی) که قطع کوچک تری دارد و وزن کمتر آن باعث میشود به راحتی حمل شود. سررسید نوبت دهی 1400 یا سررسید پزشکی 1400 که دارای جدول است و برای صنف پزشکی ، آزمایشگاه ها ، رادیولوژی ، سونوگرافی ، سالن های زیبایی و تمامی اصناف که مربوط به نوبت دهی باشند قابل استفاده می باشد.