کاربردهای سررسید و سالنامه | سررسید 1400 | چاپ سررسید 1400 | سررسید و سالنامه 1400

سررسید (سالنامه) بی شباهت به یک دفترچه نیست و از یک تقویم سال با ذکر تمامی مناسب‌های مهم و تعطیلات رسمی تشکیل شده است که به آن سالنامه هم گفته می شود.
اصولا طراحی سررسید به اینصورت است که تمام صفحات آن تاریخ دار می باشد. در تمامی سالنامه‌ها، هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است، منتها گاهی اوقات نیز صفحات پنجشنبه با جمعه به صورت مشترک چاپ می شود.
سالنامه یا سررسید هر ساله توسط شرکت‌های متعددی به چاپ می رسد و در هر کدام از آنها اطلاعات جالب تاریخی و هنری در پایین صفحه به چشم می خورد.

سررسید (سالنامه) بی شباهت به یک دفترچه نیست و از یک تقویم سال با ذکر تمامی مناسب‌های مهم و تعطیلات رسمی تشکیل شده است که به آن سالنامه هم گفته می شود.

اصولا طراحی سررسید (سالنامه) به اینصورت است که تمام صفحات آن تاریخ دار می باشد. در تمامی سالنامه‌ ها و سررسید ها، هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است، منتها گاهی اوقات نیز صفحات پنجشنبه با جمعه به صورت مشترک چاپ می شود و یا گاهی صفحات داخلی سررسید و سالنامه به صورت دوروز در یک صفحه و یا یک هفته در یک صفحه طراحی می شوند.

سالنامه یا سررسید هر ساله توسط شرکت‌های متعددی به چاپ می رسد و در هر کدام از آنها اطلاعات جالب تاریخی و هنری در پایین صفحه به چشم می خورد.

موضوع سررسید (سالنامه) توسط مشتری تعیین می‌شود و می‌تواند در سایر زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، شعر و یا ورزشی طراحی شود، به عنوان مثال، سررسید یا سالنامه حافظ، صرفا در زمینه‌ی شعر و غزل می باشد. از این رو اگر قصد دارید، نوروز امسال، به مشتریان خودتان سررسید (سالنامه، سررسید چرم، سررسید ترمو، سررسید لوکس، سررسید ارزان، سررسید چرم خارجی، سررسید پزشکی، سررسید اروپایی ) هدیه دهید، بهتر است سبک آن را خودتان تعیین کنید. در حال حاضر انواع سررسید در بازار موجود می باشد که کاربردهای متفاوت دارند سررسید اروپایی (سررسید رقعی ، سررسید اروپایی فانتزی) که قطع کوچک تری دارد و وزن کمتر آن باعث میشود به راحتی حمل شود. سررسید نوبت دهی یا سررسید پزشکی که دارای جدول است و برای صنف پزشکی ، آزمایشگاه ها ، رادیولوژی ، سونوگرافی ، سالن هی زیبایی و تمامی صنف ها که مربوط به نوبت دهی باشد قابل استفاده می باشد.