خرید سررسید ارزان و شیک | سفارش سالنامه با کیفیت و قیمت مناسب | سررسید اختصاصی مرغوب

سررسید و سالنامه یکی از هدایای تبلیغاتی مدرن، خاص، پرمصرف و کاربردی است که هر ساله با نزدیک شدن به سال جدید بسیاری از افراد جامعه به خصوص کارفرمایان و صاحبان شرکت ها و مشاغل برای رونق کسب و کار و جذب مشتریان بیشتر به آن روی می آورند.

سررسید - سررسید سلفونی

سررسید - سررسید سلفونی

سررسید و سالنامه 1400 یکی از هدایای تبلیغاتی مدرن، خاص، پرمصرف و کاربردی است که هر ساله با نزدیک شدن به سال جدید بسیاری از افراد جامعه به خصوص کارفرمایان و صاحبان شرکت ها و مشاغل برای رونق کسب و کار و جذب مشتریان بیشتر به آن روی می آورند.

علت کاربرد داشتن سررسید در این است که هم می توان از تاریخ درج شده در آن استفاده کرد و هم از مطالب مفیدی که اکثر شرکت های تبلیغاتی بر روی سالنامه ها چاپ می کنند و همچنین فضای داخلی سررسید به نسبت ابعاد سررسید برای افراد و مشاغل مختلف جهت یادداشت برداری از کارها و برنامه های روزانه و تنظیم قرار ملاقات ها کاربرد دارد.

 برای سفارش و خرید سررسید ارزان و با کیفیت ( سالنامه خاص و قیمت مناسب) به نکات زیر توجه داشته باشید:

1- ابعاد سررسید: یکی از گزینه هایی که اکثرا به آن توجه می شود ابعاد سررسید یا سالنامه می باشد. اندازه سررسید را معمولا بسته به میزان یادداشت های روزانه، مکان و وسیله ای که سررسید در آن قرار داده می شود، انتخاب می کنند. اغلب شرکت ها و موسسات تبلیغاتی سررسید ها را در ابعاد وزیری، رقعی، اروپایی، اروپایی فانتزی، خشتی، رحلی و جیبی چاپ می کنند.

2- جلد سررسید: بعد از ابعاد سررسید، اولین چیزی که هنگام در دست گرفتن سررسید جلوه می کند جلد سالنامه است. به همین علت طراحی و جنس جلد بسیار مهم است بنابراین باید در انتخاب جلد دقت لازم را داشته باشید. برای جلد سررسید می توان از جلد سلفونی، چرم ایرانی، چرم خارجی (ترمو)، گالینگور، جیر، اشبالت و ... استفاده کرد. برای سفارش سررسید اختصاصی ارزان می توانید جلد سلفونی را انتخاب کنید به دلیل اینکه هم قیمت مناسبی دارد و هم می توانید طرح دلخواه و اختصاصی خود را روی جلد چاپ نمائید تا سررسید در نگاه اول تبلیغ شما را به نظر مخاطب برساند. سایر جلدها در عین داشتن قیمت بالاتر، کیفیت و زیبایی خاصی نیز دارند و اغلب نظر مشتریان خاص و شیک پسند را جلب می کند.

3- آستر بدرقه: برگه ای که به طریق آن سررسید به جلد متصل می شود آستر بدرقه می باشد، جنس کاغذ بدرقه می تواند به زیبایی سررسید کمک کند.

4- طراحی داخلی سالنامه: طرح داخلی سررسید نیز اهمیت به سزایی دارد، برخی مخاطبان به چیدمان و طراحی داخلی سررسید به نسبت سلیقه و کاربردی که می خواهند داشته باشند توجه ویژه ای دارند. گاهی ممکن است طرح داخلی مورد نظر مخاطب نباشد و کاملا سررسید یا سالنامه را کنار بگذارد.

5- جنس کاغذ داخلی سالنامه: معمولا برگه های داخلی سررسید از کاغذ تحریر 70 یا 80 گرم خارجی چاپ می شوند. در سفارشات سررسید اختصاصی با توجه به درخواست مشتری می توان از جنس کاغذهای متفاوتی هم استفاده کرد.

6- صحافی سررسید: غالباً سررسیدها به صورت ته دوخت، فنری، چسب گرم صحافی می شوند، در مجموعه پیک فدک سررسید ها معمولا به صورت دوختی و فنری صحافی می شود و بسیار با کیفیت، با دوام و تضمینی می باشد.

ارسال نظر