تقویم رومیزی با کیفیت و ارزان | نکاتی درباره سفارش تقویم رومیزی

تقویم ها نقش به سزایی در زندگی روزمره مردم جامعه در بسیاری از برنامه ریزی های کاری، قرار ملاقات ها و همچنین برنامه های روزانه شخصی دارد. با توجه به پیشرفت هایی که تکنولوژی در دهه اخیر داشته و همچنان در حال پیشرفت و گسترش هست و با وارد شدن وسایل ارتباط جمعی هوشمند به زندگی انسانها، روشن است که هنوز تقویم های کاغذی و فیزیکی جایگاه مهمی دارند.

تقویم رومیزی عمومی 1400

تقویم رومیزی

تقویم ها نقش به سزایی در زندگی روزمره مردم جامعه در بسیاری از برنامه ریزی های کاری، قرار ملاقات ها و همچنین برنامه های روزانه شخصی دارد. با توجه به پیشرفت هایی که تکنولوژی در دهه اخیر داشته و همچنان در حال پیشرفت و گسترش هست و با وارد شدن وسایل ارتباط جمعی هوشمند به زندگی انسانها، روشن است که هنوز تقویم های کاغذی و فیزیکی جایگاه مهمی دارند. افراد از این تقویم ها روزانه چندین بار استفاده می کنند و در معرض دید قرار می دهند. تقویم ها به شکل های مختلف و ابعاد متفاوتی برای رفع نیاز مخاطبان ارائه می شود. از قبیل این ابعاد و اشکال مختلف، تقویم دیواری، تقویم رومیزی، سررسید و سالنامه می باشد که اغلب برای روی میز دفتر کار، پیشخوان مغازه ها و یا در مکان های مختلف خانه به کار برده می شود. استفاده از این تقویم ها یک فرصت طلایی در زمینه رونق تبلیغات و پیشرفت در تجارت برای مدیران و صاحبان مشاغل و کسب و کارها به وجود می آورد، تا با اختصاصی کردن تقویم و سررسید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان، محبوب و پرطرفدار به مشتریان و مخاطبان خود ارائه دهد. یک تقویم رومیزی اختصاصی با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال به عنوان یک هدیه تبلیغاتی از مزیت های بسیاری برخوردار است.

این تقویم ها با یک  سال قرار گرفتن در جلوی دید مخاطب و مشتری موجب می شود لوگو و برند به طور کامل در ذهن مشتری نقش ببندد، همین امر سبب می شود تقویم رومیزی اختصاصی اهمیت ویژه ای پیدا کند. بنابراین باید در طراحی آن دقت لازم را انجام داد تا تبلیغ شما به نحو احسن در چشم مخاطب جلوه نماید. از دیگر مزایای تقویم رومیزی اختصاصی قیمت مناسب و ارزان آن است. برای سفارش تقویم و سررسید اختصاصی با کیفیت می توانید با مجموعه پیک فدک همراه باشید.

 

تقویم رومیزی 1400

برای سفارش تقویم رومیزی 1400 می توانید با توجه به احتیاج و هزینه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید از بین انواع تقویم رومیزی ها سفارش خود را انجام دهید. اغلب تقویم رومیزی ها در ابعاد، جنس پایه، جنس کاغذ، نوع صحافی و طرح های به کار برده شده در صفحات تقویم تنوع دارند. برای اختصاصی کردن این تقویم رومیزی ها می توان در طراحی تمام صفحات و همچنین پایه تقویم رومیزی انتخاب شده تصاویر شغل و کسب و کار خود، آرم و لوگوی شرکت را درح نمود. در ادامه مقاله سعی کرده ایم نکات مهمی درباره چاپ تقویم رومیزی بیان کنیم تا در حین سفارش  اطلاعات کافی داشته باشید.

 

انواع تقویم رومیزی

جنس برگه های تقویم رومیزی

در اکثر مواقع تعداد برگه های درنظرگرفته شده در تقویم رومیزی ها 12 و 13 برگی می باشد، که هر ماه به صورت جداگانه و در پشت و روی برگه ها چاپ می شوند، در مواردی که تقویم رومیزی 13 برگ می باشد، یک برگ به عنوان جلد تقویم در نظر گرفته می شود. جنس کاغذی که به کاربرده می شود می تواند گلاسه و یا کاغذ فانتزی مانند کاغذ کرافت، مقوا کارتی و ... باشد.

در سفارش تقویم رومیزی اختصاصی می توان تمام صفحات را به سلیقه خود، همچنین با تصاویر دلخواه و جدول مطلوب چاپ نمود، این امر تاثیر بسزایی در جلوه بیشتر تبلیغ و لوگوی شما دارد، که باعث می شود تصویر و برند شغل شما در ذهن مشتری نقش ببندد.

 

پایه تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی از لحاظ پایه معمولا به دودسته پایه سخت و غیر سخت تقسیم می شود. پایه سخت عبارتند از پایه سلفونی، گالینگور، چوبی، چرم و ... . پایه ی سخت تقویم رومیزی از مقوای ضخیم ساخته شده و تولید می شوند و توسط چسب به هم متصل می شوند، سپس روکش مورد نظر (سلفون، گالینگور و ...) روی آن کشیده می شود. پس از آنکه پایه و برگه ها پانچ شده، به وسیله فنر برگه های تقویم رومیزی روی پایه متصل می شود. پایه های سخت باعث می شوند تقویم رومیزی از کیفیت بالا و زیبایی منحصر بفردی برخوردار شود.

از دیگر نمونه های پایه سخت، پایه چوبی است که معمولا از چوب ام دی اف (MDF) ساخته می شود و بسیار شیک و خاص به نظر می رسد. وقتی که تقویم رومیزی پایه چوبی برای تقویم رومیزی اختصاصی سفارش داده می شود، تبلیغ و لوگوی مشتری را می توان در قسمت چوبی پایه با دستگاه های لیزری حک کرد و یا یک پلاک فلزی حک شده روی پایه قرارداد. با توجه به مواردی که شرح داده شد مشخص است که تقویم رومیزی پایه MDF نسبت به تقویم رومیزی پایه سلفونی قیمت بالاتری دارد، به همین جهت این محصول برای افراد خاص سفارش داده می شود.

علاوه بر پایه های چوبی، از شیشه نیز می توان برای پایه تقویم رومیزی استفاده کرد. پایه شیشه ای به لحاظ ظاهری بسیار زیبا و منحصر بفرد می باشد. جنس این پایه از پلاستیک کریستالی است و در عین زیبایی چشم نوازی که دارد، قیمت بالایی هم دارد.

با توجه به پایه هایی که توضیحاتی داده شد برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی با تیراژ بالا بهتر است هم کیفیت و هم قیمت را در نظر گرفت. به عنوان مثال در صورت سفارش بالا می توان تقویم رومیزی با پایه سخت مقوایی سفارش داد، به جهت اینکه قیمت مناسبتر و همچنین کیفیت خوب و مرغوبی دارد. این تقویم رومیزی علاوه بر اینکه قیمت ارزانتری دارد، ویژگی دیگری که دارد اینست که روی کل پایه آن می توان طرح اختصاصی و یا رنگ سازمانی خود را چاپ نمود و یا تنها در بخشی از پایه تقویم تبلیغ خود را توسط چاپ سیلک، نقره و طلاکوب چاپ نمود.

 

تقویم رومیزی اختصاصی 1400

تقویم رومیزی یکی از به صرفه ترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی است. با نزدیک شدن به سال جدید استفاده از تقویم رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی یک فرصت عالی برای تبلیغات و بازاریابی به شمار می رود. توجه داشته باشید که برای طراحی و چاپ تقویم رومیزی باید یک موسسه چاپ و تبلیغات با تجربه و ماهر را تحقیق و پیدا کرد تا بعد از چاپ سفارش خود پشیمان نشوید. در این زمینه می توانید با اطمینان خاطر به مجموعه پیک فدک اعتماد کنید و سفارشات خود را به ما بسپارید.

ارسال نظر