چرا سررسید را اینترنتی خرید کنیم؟

شاید پاسخ به این سوال را بتوان به کمک 4 عنوان مهم توضیح داد. این موارد هر کدام به تنهایی می توانند ما را مصمم کنند تا سفارش را به صورت اینتــرنتی و غیـرحضــوری ثبت کرد. توجه داشته باشید که امروزه خرید غیرحضوری در تمام دنیا به یک امر طبیعی تبدیل شده و اغلب اوقات فواید بسیاری نسبت به خریدهای سنتی و حضوری دارد.

سررسید چرم خارجی 1400

سررسید چرم خارجی 1400

چرا سررسید (سالنامه) را اینترنتی و غیرحضوری خرید کنیم؟

شاید پاسخ به این سوال را بتوان به کمک 4 عنوان مهم توضیح داد. این موارد هر کدام به تنهایی می توانند ما را مصمم کنند تا سفارش را به صورت اینترنتی و غیرحضوری ثبت کرد. توجه داشته باشید که امروزه خرید غیرحضوری در تمام دنیا به یک امر طبیعی تبدیل شده و اغلب اوقات فواید بسیاری نسبت به خریدهای سنتی و حضوری دارد.

 

1) سهولت در خرید

هر زمانی از ساعات شبانه روز و در هر مکانی که باشید، به راحتی بدون نیاز به گردش در سطح شهر و بازدید بسیاری از مغازه ها، می توانید انواع سررسیدها را در سایت ببینید، بررسی و مقایسه کنید، مشاوره بگیرید و سفارش دهید.

 

2) قیمت مناسب و ارزان

در فروش اینترنتی، این فروشگاه ها در مقایسه با فروشگاه هایی که فروش حضوری دارند، هزینه های کمتری صرف می کنند. به علت اینکه نیازی به خرید یا اجاره ی انبار نیست و در برخی مواقع باعث می شود واسطه ها حذف شوند و به همین دلیل محصولات با قیمت پایینتری به فروش می رسند.

 

3) کنترل بیشتر

در خرید های غیرحضوری و از طریق سایت می توانید همه ی محصولات را به صورت یکجا در صفحه ی روبروی خود ببینید ولی در مغازه ها و یا فروشگاه های فیزیکی ممکن است همه ی محصولات یا برندها در ویترین یا قفسه های فروشگاه جای نگیرند و قابل رویت نباشند. همینطور در خرید سررسید می توانید با مراجعه به سایت همه ی محصولات را به راحتی مشاهده و انتخاب کنید.

 

4) خرید آزادانه

فروشندگان تقویم و سررسید در خریدهای حضوری با ترفندهای بازاریابی و با گفتن عبارات جذاب سعی در فروش محصولات خود دارند. همین امر باعث می شود تا تحت فشار قرار بگیرید و قدرت انتخاب و مقایسه بین سررسیدها را از دست بدهید. اما در خرید غیرحضوری می توانید با اختیار تام و با آرامش خیال و فرصت مناسب قدرت خرید بیشتری در خرید محصولات و هدایای تبلیغاتی از قبیل: تقویم رومیزی، سررسید، سالنامه و ... داشته باشید. البته این را هم نباید نادیده گرفت که در خرید حضوری می توان کیفیت محصول را به خوبی بررسی کرد.

 

نشر پیک فدک در کنار طراحی و تولید انواع تقویم ، سررسید و هدایای تبلیغاتی ارزان و با کیفیت، به طراحی و ساخت سایت پرداخته است. در این سایت تمامی محصولات به معرض دید قرار داده می شود تا تمامی مشتریان و همکاران از اقصی نقاط کشور به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند و سفارش بدهند.

1 Reply on چرا سررسید را اینترنتی خرید کنیم؟

 • صالح
  صالح
  Reply
  ممنون از مطالب خیلی مفیدتون
  • Anonymous
   Reply
   خواهش میکنم، انجام وظیفه ست
ارسال نظر