سفارش سررسید 1400 | تقویم و سررسید تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا بین هدایای تبلیغاتی، تقویم رومیزی و یا سررسید (سالنامه) را باید سفارش داد، در این هنگام احتمالا پاسخی که به ذهنتان خطور می کند این باشد که چه هدیه تبلیغاتی دیگری هست که برای تمام روزهای یک سال طراحی و چاپ شده است؟ در ادامه نکات مهمی را در این باره مطرح کرده ایم.

سررسید اروپایی فانتزی

سررسید اروپایی فانتزی

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا بین هدایای تبلیغاتی، تقویم رومیزی و یا سررسید (سالنامه) را باید سفارش داد، در این هنگام احتمالا پاسخی که به ذهنتان خطور می کند این باشد که چه هدیه تبلیغاتی دیگری هست که برای تمام روزهای یک سال طراحی و چاپ شده است؟ در ادامه نکات مهمی را در این باره مطرح کرده ایم:

 

ویژگی های تقویم و سررسید تبلیغاتی کاربردی

هزینه

در برخی مواقع هدایای تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی و سررسید هزینه ی کمی را دربرمیگیرند. برای مثال سفارش 100 عدد تقویم رومیزی با تبلیغ و برند چاپ شده شما، ممکن است از هزینه یک صبحانه کمتر باشد، بنابراین باید به این مسئله توجه نمود.

 

هدیه ای با ارزش

صاحبان مشاغل و کسب و کارها وقتی به مخاطبان و مشتریان خود تقویم یا سررسید هدیه می دهند، این احساس در ایشان به وجود می آید که چه هدیه ی ویژه و ارزشمندی مخصوص خود دریافت کرده اند، در صورتی که اگر تبلیغ خود را در جای دیگر و یا در تلویزیون انجام دهید، این حس قدردانی در مخاطب به وجود نمی آید.

 

کارایی تقویم و سررسید

محصولات تبلیغاتی دیگر ممکن است مانند تقویم و سالنامه این امکان را به مشتریان ندهند که از آن طی یک سال هر روز برای تنظیم و مدیریت کارهای روزانه استفاده کرد. تجربه ها ثابت کرده اند که مردم هر روز حداقل یک دفعه تقویم را مشاهده و بررسی می کنند.

 

شخصی سازی

برخلاف تقویم و سررسیدهای عمومی، هدایای تبلیغاتی اختصاصی مانند تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید اختصاصی می توانند سبب شوند که تبلیغ شما در ذهن مخاطب بیش از پیش ثبت شود.

 

یک تیر و دو نشان

هنگامی که یک تقویم هدیه داده شود، آن تقویم در خانه یا بر روی میز دفتر کار جای خواهد گرفت و مسلماً نه تنها توسط مخاطب و گیرنده آن مشاهده می شود، بلکه افراد دیگری که به این مکان ها رفت و آمد دارند نیز آن تقویم رومیزی یا سالنامه را خواهند دید.

 

مشتری ثابت

تقویم و سررسید تبلیغاتی پس از گذشت یک سال کارایی خود را از دست می دهند، اتفاق مهمی که میفتد این است که، مشتری برای داشتن تقویم رومیزی و سالنامه سال جدید و یا جایگزین برای هدیه ی پیشین به شما مراجعه خواهد کرد، این سبب می شود که این مخاطب، یکی از مشتریان ثابت شما شود.

 

 تبلیغات هوشمندانه و مقرون به صرفه

تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه تبلیغات به صرفه ای را انجام دهید؟ یعنی تبلیغ شما به گونه ای باشد که با هزینه کم و به دور از صرف هزینه های اضافی مشتریان بیشتری را جذب کنید و بازدهی آن بالا باشد. ابتدا باید مخاطبین هدف را شناسایی کرد و با ارائه هدایای تبلیغاتی به آنها، به خصوص هدایای مانند تقویم رومیزی و سررسید، برند، لوگو و تبلیغ خود را در ذهن و نظر آنها ثبت کرد. همین امر باعث می شود که مخاطبان شما را در کسب و کارتان یاری کنند و با سفارشات خود به شرکتتان سرمایه و بازدهی شرکت را افزایش دهند.

 

طراحی چشم نواز

اغلب تقویم رومیزی ها و سررسیدها دارای طراحی های زیبا و موضوعات مختلفی مانند طبیعت، گل، اماکن دیدنی ایران و جهان و ... هستند. گاه ممکن است مشتری طبق سلیقه خود و سبک زیبا و الهام بخش آنها و یا موضوع کاری خود محصول مورد نظر را انتخاب کند.

 

تقویم و سررسید اختصاصی

هدایای تبلیغاتی را می توان با طراحی اختصاصی خود چاپ و به مشتریان ارائه داد. هنگامی که تقویم و سررسیدها با توجه به حیطه کاری شما شخصی سازی شوند، این امکان را به شما می دهند که از آنها به عنوان ابزارهای قدرتمند بازاریابی استفاده کنید و بنابراین نیازهای تبلیغاتی شما برطرف شود.