سفارش سررسید اختصاصی و مزایای خرید سررسید از نشر پیک فدک

به طور معمول شرکت های چاپ محصولات تبلیغاتی سررسید را به دو صورت عمومی و اختصاصی ارائه می دهند. برای سفارشات تعداد پایین به صرفه تر است که از سررسیدهای عمومی استفاده کرد، در اینصورت فقط تبلیغ و لوگوی شرکت را می توان در قسمت خالی روی جلد چاپ نمود. برای تیراژهای بالاتر مانند 1000 عدد به بالا بهتر است که سالنامه را به صورت اختصاصی و با طرح و جنس مدنظر خود چاپ شود.

سررسید چرم

سررسید چرم

سررسید | سالنامه | سررسید 1400

سررسید اختصاصی

به طور معمول شرکت های چاپ محصولات تبلیغاتی سررسید را به دو صورت عمومی و اختصاصی ارائه می دهند. برای سفارشات تعداد پایین به صرفه تر است که از سررسیدهای عمومی استفاده کرد، در اینصورت فقط تبلیغ و لوگوی شرکت را می توان در قسمت خالی روی جلد چاپ نمود. برای تیراژهای بالاتر مانند 1000 عدد به بالا بهتر است که سالنامه را به صورت اختصاصی و با طرح و جنس مدنظر خود چاپ شود. سررسید به ویژه سررسید اختصاصی به این دلیل اهمیت خاصی دارد که در تمام روزهای یک سال کاربرد دارد، همین زمان طولانی در دست مشتری بودن باعث می شود که تبلیغ شما در ذهن مخاطب ثبت شود.

در سفارش سررسید اختصاصی 1400 تقریبا می توانید از تمام قسمت های سررسید برای شخصی سازی سالنامه استفاده کنید برای مثال جلد سررسید، آستر بدرقه، صفحات داخلی، صفحات گلاسه ابتدا و انتهای سررسید و حتی روبان و پلاک آویز روبان را نیز می توان اختصاصی چاپ کرد.

برخی از موسسات چاپ و نشر هدایای تبلیغاتی سررسیدهایی مخصوص مهندسان، پزشکان، شعرا و اقشار مختلف جامعه چاپ و در اختیار مشتریان قرار می دهند، در اینصورت می توان سررسید مرتبط با شغل خود را انتخاب نمود و سایر بخش های سررسید را هم به صورت سفارشی چاپ نمود.

 

مزایای سفارش سررسید به نشر پیک فدک

 الف) طراحی و تولید

1- تیم طراحی مجرب، حرفه ای و دائمی: گروه طراحان پیک فدک، با حضور همیشگی (در طول سال) در مجموعه، نظرات همکاران و مشتریان را جمع آوری کرده و بر روی آن مطالعه می کند. این مسئله باعث می شود، در طراحی محصولات به خصوص تقویم و سررسید، از هرگونه شتابزدگی و کار سطحی و بدون کیفیت پرهیز شود.

 

2- استفاده از بهترین مواد اولیه: علاوه بر مبحث طراحی و چاپ، به دلیل تاکید بر مواد اولیه مرغوب (چرم، کاغذ، سلفون) در کنار زیبایی چاپ و طراحی، می توان به استحکام محصولات (سالنامه، تقویم رومیزی، هدایای تبلیغاتی) به عنوان مزیت بعدی پیک فدک اشاره کرد.

 

3- کنترل کیفی در فرآیند تولید: این مجموعه، با وجود برخورداری از خط تولید مدرن و تیم تولید قوی همواره بر کنترل کیفی محصول نهایی، تاکید دارد محصولی که با استانداردهای تعریف شده تطبیق نکند به عنوان کار باطله، از چرخه عرضه و فروش خارج می شود.

 

4- خوش قولی: به دلیل تاکید بر مشتری مداری، تلاش مجموعه بر آن است که در برابر تعهد به مشتریان پاسخ گو باشد و در صورت عدم امکان اجرا ( تراکم کاری و شلوغی و ...) هیچ گونه تعهدی را نمی پذیرد. ما قول نمی دهیم مگر آن که امکان اجرای آن را سنجیده باشیم و پس از قول دادن، با تمامی امکانات در جهت اجرای آن می کوشیم.

 

5- قوی ترین مجموعه در زمینه سررسید اختصاصی: به دلیل تعداد طراحان و تقسیم وظایف و همچنین حرفه ای بودن، گروه طراحان مجموعه، از نظر کمی و کیفی قوی ترین تیم طراحی اختصاصی می باشد. به همین جهت، مجموعه در برابر هر یک روز تاخیر در کار اختصاصی ( با تیراژ بالای هزار جلد) به ازای هر یک روز تاخیر، مبلغ پانصد هزار تومان از حساب مشتری کم می کند.

 

ب) فروش و خدمات پس از فروش

 1- مشتری مداری: در هفته ها و ماه های پایان سال، به دلیل حساسیت بازار، تیم فروش در تمامی ساعات روز پاسخگوی مشتریان می باشد.

 

2- جنس بدون کیفیت مال ماست و باید به ما برگردد این شعار مجموعه است با وجود کنترل کیفی وسواس گونه و دقیق، مشتریان محترم، هر جنس بی کیفیتی را مر جوع می کنند. این حق مشتری و درخواست و تاکید ماست. بدون هیچ گفت و گو و استثنایی.

 

3- تضمین فروش: به دلیل اطمینان از کیفیت و فروش، بخشی از محصولات پیک فدک با انتخاب مجموعه و البته با هماهنگی مشتریان، به عنوان تضمین فروش به مشتریان ارسال می شود، 30 درصد از این محصولات قابل ارجاع می باشد.

 

4- بسته بندی شیک و وکیوم: بسته بندی محصولات به گونه ای است که در باربری هیچ گونه آسیبی به محصولات نمی رسد.

 

5- بر روی محصولات پیک فدک هیچ نام و نشان، آدرس و شماره ای از مجموعه وجود ندارد و تنها به لوگوی شرکت اکتفا شده است. مزیتی که این مسئله برای همکاران دارد این است که مصرف کننده، هیچ گاه مستقیم به مجموعه رجوع نکند و سال های سال مشتری شما باشد.

 سالنامه 1400 | سررسید اختصاصی 1400

6- اطمینان بخشی به مشتری: به دلیل انجام تمام خدمات چاپ و پس از چاپ در داخل مجموعه، همکاران محترم، به هیچ عنوان دغدغه خرابی کار، تاخیر و تعلل و سردرگمی های معمول در بازار تبلیغات را نخواهند داشت.

ارسال نظر