آنچه درباره سررسید اختصاصی 1400 باید بدانید

از دلایل مهمی که سبب می شود مشتریان سررسید اختصاصی را سفارش دهند، تاثیر به سزایی در به خاطر ماندن تبلیغ شرکت در ذهن مخاطب دارد. چرا که با اطلاعاتی که در جلد، صفحات گلاسه ی سررسید و همچنین در برخی موارد لوگو و مطالبی که در صفحات داخلی چاپ می شود و با مشاهده ی مکرر مخاطب، شناخت مخاطب از لوگو و برند شرکت افزایش یافته و به خوبی نام شرکت اهدا کننده را به یاد می سپارد.

سررسید 1400

سررسید 1400

از دلایل مهمی که سبب می شود مشتریان به سفارش سررسید اختصاصی روی بیاورند، این است که تاثیر به سزایی در به خاطر ماندن تبلیغ شرکت در ذهن مخاطب دارد. چرا که با اطلاعاتی که در جلد سالنامه، صفحات گلاسه ی سررسید و همچنین در برخی موارد لوگو و مطالبی که در صفحات داخلی چاپ می شود و با مشاهده ی مکرر مخاطب، شناخت مخاطب از لوگو و برند شرکت افزایش یافته و به خوبی نام شرکت اهدا کننده را به یاد می سپارد.

 

هر ساله موسسات چاپ و تولید تقویم و سررسید، سالنامه را به صورت عمومی و اختصاصی چاپ می کنند. معمولا سررسیدهای عمومی به تولید انبوه می رسند و تنها خدماتی که می توان روی آنها انجام داد، چاپ سیلک و داغی، طلاکوب و لیزر پلاک می باشد. توصیه می شود برای سفارشات پایین تر از همین سررسیدهای عمومی استفاده شود تا هزینه ها به صرفه تر باشند.

نوع دیگر سفارش سالنامه، سررسید اختصاصی است. این مدل سفارش را می توان با توجه به نیاز و سلیقه سفارش دهنده، طراحی، چاپ و تولید نمود. در سالنامه اختصاصی، جلد، صفحات داخلی، آستر بدرقه، نوع صحافی، روبان، پلاک و ... امکان اختصاصی کردن دارند.

 

توضیحات بیشتر در مورد سررسید اختصاصی 1400

قطع سررسید اختصاصی

سررسید 1400 در ابعاد و اندازه های مختلفی چاپ می شوند، همین امر سبب می شود اقدامی برای اختصاصی کردن اندازه سررسید نشود. در ادامه به انواع ابعاد سررسیدها اشاره می کنیم:

سررسید وزیری: این سایز یکی از رایج ترین اندازه ها می باشد که 17 در 24 سانتی متر است.

سررسید اروپایی: سالنامه اروپایی اندازه زیبا و خوش دستی هست که 14 در 22 سانتی متر است.

سررسید اروپایی فانتزی: 12.5 در 21 سانتی متر است.

سررسید خشتی: 24 در 23 سانتی است.

سررسید رحلی: اندازه برگه های سررسید رحلی مانند کاغذ A4 یعنی 21 در 29 است.

سررسید پالتویی: 8.5 در 16 سانتی متر اندازه صفحات داخلی پالتویی است.

سررسید یک هشتم: 12 در 17 سانتی متر است.

برای اطلاع بیشتر از قطع های سررسید به مقاله ی قطع سررسید و سالنامه مراجعه کنید.

 

جلد سررسید اختصاصی

جلد از مهم ترین قسمت های سررسید می باشد که در نظر اول، مخاطب را متوجه خود می کند.

اگر جلد سررسید را سلفونی انتخاب کنید می توانید روی کل جلد، طرح اختصاصی خود را چاپ نموده و در اینصورت مخاطب در سطح گسترده تری تبلیغ شما را خواهد دید و توجهش بیشتر جلب می شود. البته اگر بخواهید یک سررسید لوکس به مخاطبین خاص خود ارائه بدهید بهتر است که از جلدهای چرم با بافت های زیبا و چشم نوازی انتخاب کنید در اینصورت وقتی شخصی این هدیه نفیس را دریافت کند آن را به جای اینکه به گوشه ای پرتاب کند، در محلی مناسب در معرض دید قرار خواهد داد.

راههای دیگری برایی چاپ اختصاصی روی جلد سررسید هست، برای مثال چاپ سیلک، داغی، طلاکوب، پلاک و حک پلاک، که نسبت به سایر راههای شخصی سازی جلد ارزانتر و به صرفه تر است.

 

بدرقه اختصاصی

آستر بدرقه کاغذی است که جلد را به صفحات داخلی سررسید متصل می کند. کاغذ بدرقه ای که به طور معمول استفاده می شود کاغذ فانتزی یا تحریر با گرم بالا است.

در بدرقه اختصاصی می توان تبلیغ یا لوگوی خود را چاپ رنگی هم انجام داد و یا طرح خاصی را توسط لیزر روی کاغذ بدرقه درآورد. بدرقه اختصاصی زیبایی سررسید را دوچندان می کند.

 

لت اختصاصی

یکی از رایج ترین روش های اختصاصی کردن سررسید چاپ طرح اختصاصی روی برگه های گلاسه ی ابتدا یا انتهای سررسید است. در برخی موارد بین فصول سالنامه نیز از برگه های گلاسه چاپ شده استفاده می شود. گلاسه به کار رفته در چاپ لت سررسید معمولا 130 گرم 100 در 70 یا 60 در 90 هست.

 

ترام

بعد از اختصاصی کردن جلد، آستر بدرقه و لت سررسید، برای اینکه سررسید تأثیرگذارتر باشد، می توان لوگوی شرکت یا متن مهمی را به صورت تک رنگ یا دورنگ در تمام صفحات سررسید چاپ نمود. این امر باعث می شود مخاطب هر روز وادار شود لوگوی شما را ببیند و در خاطرش ثبت شود.

 

روبان اختصاصی

برای شیک تر و زیباتر جلوه کردن سررسید 1400 توصیه می شود از روبان اختصاصی و همچنین روبان پلاک دار که لوگو و برندتان روی آن چاپ شده است استفاده کنید.

 

بعد از همه ی این موارد باید به زمان سفارش سررسید اختصاصی نیز توجه نمود. چون سررسید اختصاصی احتیاج به طراحی اختصاصی نیز دارد و به دلیل اینکه زمانبر نیز هست، بنابراین باید در نیمه دوم سال به بررسی و تحقیق در مورد موسسات چاپ پرداخت و بعد از انتخاب تولید کننده موردنظر، سررسید اختصاصی خود را سفارش دهید. اگر سفارش خود را به روزهای پایانی سال موکول کنید با توجه به شلوغی چاپخانه ها در آن موقع از سال، امکان خطای بیشتری وجود دارد و در اینصورت به خاطر عجله در کار و انبوه سفارشات یک موضوع دیگری که در پایان سال اتفاق می افتد افزایش قیمت مواد اولیه می باشد.

اگر قصد سفارش سررسید 1400 را دارید همین حالا اقدام کنید و با کارشناسان فروش و واحد اختصاصی مجموعه پیک فدک تماس بگیرید و سفارشات خود را به ثبت برسانید.

 

سررسید | سالنامه | سررسید اختصاصی 1400

ارسال نظر