تولید تقویم رومیزی و سررسید 1400

سررسید 1400

سررسید 1400

هدایای تبلیغاتی بسیاری برای ارائه به مخاطبان اعم از تقویم و سررسید، ست مدیریتی، کیف پول تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، لیوان، جاکلیدی، جاکارتی و ... وجود دارد. اما تقویم رومیزی و سررسید از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار و محبوب در بین مخاطبان و همکاران می باشد.

طراحی و چاپ تقویم و سررسید اعتبار بسیاری در صنعت چاپ و تبلیغات به دست آورده است، به طوریکه در تولید تقویم رومیزی و سررسید به همکاری مشاغل زیادی از قبیل: طراح گرافیکی، طراح هنری، صحافی، چاپخانه داران، کارگاه ها و تولید کنندگان لوازم مربوط به سررسید و تقویم مثل فنر دوبل، چسب، مرکب، چرم، ترمو، لیتوگرافی ها، جلدسازی ها، بازاریاب ها و ... احتیاج هست. همین امر سبب شده تولید سالنامه و تقویم رومیزی به صنعت مستقل و مجزایی تبدیل شود.

 

علاوه بر موارد ذکر شده در پاراگراف قبلی، بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارها از طریق تولید تقویم رومیزی و سررسید و ارائه آنها فعالیتشان در سطح شهر و کشور افزایش پیداکرده و همچنین جذب مشتری از این طریق بیشتر و طبیعتاً اشتغال زایی و درآمدزایی را در پی خواهد داشت.

 

سررسید کاربردهای تبلیغاتی زیادی دارد، به خصوص اینکه یک هدیه تبلیغاتی ای است که در دراز مدت نتیجه بسیار مطلوب و تاثیر به سزایی خواهد داشت.

یکی از دلایل دیگر استفاده از سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی، ویژگی شخصی سازی تمام قسمت های آن مانند جلد، بدرقه، لت سررسید، صفحات داخلی سالنامه، روبان و ... است.

تقویم رومیزی 1400 نیز مانند سررسید کاربردهای بسیاری دارد به خصوص در فضاهای اداری، دفتر کار، مطب ها و ... استفاده می شود. تقویم رومیزی هم مانند سالنامه قابلیت اختصاصی شدن دارد، به طوریکه می توان برگه های گلاسه را طبق سلیقه مخاطب طراحی و چاپ نمود و پایه تقویم رومیزی نیز امکان چاپ اختصاصی دارد.

از مزیت های سفارش تقویم رومیزی اختصاصی، قرارگرفتن یک سال روی میز مخاطب است، در اینصورت تبلیغات شما به طور مداوم در ذهن مخاطب مرور می شود و به خوبی در خاطرشان ثبت می شود.

ارسال نظر