سررسید | سررسید چه کاربردی دارد؟

سررسید چرم پوست ماری

سررسید چرم پوست ماری

سررسید یا سالنامه از جهات مختلف اهمیت به سزایی در حوزه تبلیغات دارد و تقریبا در همه جا و در موقعیت های مختلفی کاربرد دارد.

گاه می توان سررسیدهای شکیل با جلدهای زیبا مانند چرم خارجی، چرم فانتزی و یا پارچه هایی با بافت های چشم نواز را جایگزین دفترچه خاطرات کرد و یا به عنوانه دفتر یادداشت، برنامه های روزانه استفاده کرد. در برخی موارد سررسید به قدری زیبا و نفیس است که ترجیح داده می شود به عنوان هدیه به عزیزانمان تقدیم کنیم و یا در ویترین لوازم لوکس و یا در کتابخانه کنار کتاب های نفیس قرار دهیم.

 

سررسید می تواند کاربردهایی فراتر از مواردی که ذکر شد داشته باشد:

  • سالنامه بهترین گزینه برای نوشتن جزوات و یادداشت های دانشجویان باشد. هم می توان دروس سنگین با مطالب و نکته های زیاد را در یک سررسید یادداشت کرد و یا اینکه با تعداد برگ های زیادی که دارد این امکان را می دهد که چندین دروس را در یک سالنامه جزوه نویسی کرد. در واقع می توان دروس یک ترم را یکجا در یک سررسید آورد.

 

  • سررسید برای یک خانم خانه دار نیز وسیله ای مورد نیاز است، زیرا در این ایام با مشغله های فکری فراوان، همه ی کارهای روزانه در خاطر نمی ماند بنابراین وجود یک سالنامه زیبا روی پیشخوان آشپزخانه کمک می کند که تمام مسائل مربوط به آن روز را به ترتیب و زمانبندی یادداشت کرد و یک به یک انجام داد. در واقع اینجا سررسید نقش یک دفتر برنامه ریزی را ایفا می کند. همچنین هنگام تماشای برنامه های تلویزیون مانند آشپزی، روانشناسی، مذهبی و ... احتیاج به ثبت گفته ها می شود که وجود یک سررسید روی میز تلویزیون یا جلومبلی بسیار لازم است.

 

  • در اغلب شرکت ها منشی شرکت برای تنظیم قرار ملاقات های مدیر و ارباب رجوع و همچنین برنامه ریزی برای امور شرکت در تاریخ های معین از سالنامه استفاده می کند.

 

  • سررسید یا سالنامه می تواند ابزاری برای نوبت دهی در مکان هایی مثل: مطب پزشکان، رادیولوژی ها، درمانگاه ها، آرایشگاه ها، آتلیه عکاسی و ... که با نوبت دهی سروکار دارند، به عنوان دفتر نوبت دهی استفاده شود.
ارسال نظر