سررسید اختصاصی | سالنامه اختصاصی | سررسید اختصاصی 1400 | سالنامه اختصاصی 1400

سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی پیک فدک حاصل سال ها تجربه و تلاش است که کیفیت بی نظیری را به شما عزیزان به ارمغان آورده است.

سررسید اختصاصی به دلیل فضای گسترده تبلیغات همواره یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود که مدت طولانی در دست کاربر است و بیزینس شما را دست به دست تبلیغ می کند.

شما میتوانید تبلیغات خود را در سر تا سر جلد و به صورت صفحاتی در ابتدا، انتها و یا بین سررسید قرار دهید.

یکی دیگر از مزایای سررسید اختصاصی برندسازی در تمام صفحات سالنامه است که بسیار مقرون به صرفه می باشد.

شما می توانید لوگو یا آدرس و تلفن تان را در تمامی صفحات سررسید چاپ نمایید که در این صورت حتی با یک برگ از سررسید تبلیغات شما انتشار می یابد.

صحافی سررسیدهای (سالنامه) این مجموعه توسط کادر مجرب و دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود که همین امر باعث می شود سالنامه تا سالها بدون آسیب قابل استفاده باشد و تبلیغ بیزینس شما روی میز افراد قرار گیرد.

از دیگر آپشن های سررسید اختصاصی می توان به ربان اختصاصی، یووی موضعی، بدرقه اختصاصی، سلفون مخملی، سلفون مات، سلفون براق و ست کردن (سررسید) سالنامه اختصاصی با تقویم رومیزی اختصاصی اشاره نمود. همچنین شما میتوانید بر روی جلد سررسید اختصاصی از چاپ طلاکوب، چاپ نقره کوب، چاپ سیلک و در صورت ترمو بودن جلد از چاپ داغی و حک لیزر هم بهره ببرید

سررسید یا سالنامه اختصاصی پیک فدک محصولی است با صحافی تضمینی و کیفیت بسیار بالا که مدتهای طولانی تبلیغات شما را دست به دست و بین افراد مختلف میچرخاند.

سررسید اختصاصی فنری (سالنامه اختصاصی فنری) این مجموعه در قسمت اتصال جلد به فنر، توسط کادر مجرب صحافی با لایه های اضافه مقوا بسیار محکم شده و تا سال ها سالم می ماند.

 

سررسید اختصاصی

 

سررسید اختصاصی - 2

 

سررسید اختصاصی

 

سررسید اختصاصی - 10

 

سررسید اختصاصی (1)

 

سررسید اختصاصی (2)

 

سررسید اختصاصی (3)

 

سررسید اختصاصی (4)

 

سررسید اختصاصی (5)

 

سررسید اختصاصی (6)

 

1 Reply on سررسید اختصاصی | سالنامه اختصاصی | سررسید اختصاصی 1400 | سالنامه اختصاصی 1400

ارسال نظر