• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی چیست؟ هر انسانی در هر شرایط شغلی و مکانی نیاز به چک کردن تقویم و مناسبت های ایام در بازه های زمانی متفاوت و گاها روزانه دارد، که این امر مهم را می توان با تقویم رومیزی پوشش داد. تقویم رومیزی یک وسیله بسیار پرکاربرد برای ادارات و کارمندان است. تقویم رومیزی یک از اصلی ترین ابزارهای میز تحریر است که جهت نوشتن تاریخ چک، تاریخ های مهم جهت یادآوری مانند تاریخ تولد افراد مهم، مناسبت های مهم کاری و خانوادگی و از این دست رویدادها که نیازمند یادداشت های کوچک است، از تقویم رومیزی استفاده می شود. تقویم رومیزی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی که قرار است یک سال بر روی میز قرار بگیرد و مورد استفاده مداوم باشد، باید از بهترین متریال موجود در بازار برای تولید تقویم رومیزی استفاده کرد. جنس پایۀ تقویم رومیزی باید از یک مقوای مرغوب همراه با آستر و روکش مناسب باشد تا براحتی خراب نشود و ایستایی تقویم رومیزی را حفظ کند. یک نکته مهم در سفارش تقویم رومیزی استفاده از گلاسه مرغوب است. که هم چاپ پذیری خوبی داشته باشد و هم بعد از مدتی استفاده صفحات تقویم رومیزی تاب برندارد، و همواره به خوبی روز اول باشد. سالنامه پیک فدک که همواره کیفیت را در اولویت کار خود قرار می دهد، برای تولید تقویم رومیزی از گلاسه 250 گرم اعلا استفاده می کند. در صحافی تقویم رومیزی عمومی و تقویم رومیزی اختصاصی می توان از انواع فنر استفاده نمود. فنر تقویم رومیزی هم می تواند دوبل باشد و هم ساده، که در مجوعه پیک فدک از فنر دوبل در تعداد متفاوت لوپ استفاده می کند. با توجه به اینکه تقویم رومیزی نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی هزینه کمتری دارد. تبلیغات در دو طرف تقویم رومیزی اختصاصی قابل انجام است. این تبلیغات گسترده در طی یکسال نسبت به هزینه ای که برای تقویم رومیزی اختصاصی پرداخت می شود، بسیار اندک بوده و کاملا مقرون به صرفه است.

انواع تقویم رومیزی

کاربردهای تقویم رومیزی

چون تقویم رومیزی یک از اصلی ترین ابزارهای میز تحریر است که جهت نوشتن تاریخ چک، تاریخ های مهم جهت یادآوری مانند تاریخ تولد افراد مهم، مناسبت های مهم کاری و خانوادگی و از این دست رویداد ها که نیازمند یادداشت های کوچک است؛ از تقویم رومیزی استفاده می شود.

نقش جدول در تقویم رومیزی عمومی و تقویم رومیزی اختصاصی

همواره طراحی جدول در تقویم رومیزی بر مبنای سلیقه شخصی افراد بوده است اما مجموعه پیک فدک فرای آن را در نظر گرفته و جداول تقویم رومیزی را به گونه ای طراحی کرده است که علاوه بر زیبایی چشم گیر بتواند نیازهای روزانه افراد را رفع کند. جدول تقویم رومیزی پیک فدک دارای اعداد درشت با ترکیب رنگی مناسب است که فضای خالی ای در کنار آن تعبیه شده تا برای نوشتن تاریخ چک و تاریخ های مهم مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از خطوط یادداشت در کنار جدول ها از ویژگی های دیگر تقویم رومیزی پیک فدک است که فضای چند خطی را برای یادداشت های مهم ماهیانه برای افراد در نظر گرفته است. در واقع مجموعه پیک فدک اولویت محصولات و تقویم رومیزی های خود را بر کیفیت و کاربرد محصول قرار داده است. از ارکان مهم تقویم رومیزی پایه آن است چرا که ایستایی و مقاومت یک تقویم رومیزی به پایه آن بستگی دارد، و توجه به این نکته مهم در پایه تقویم رومیزی این است که فضای تبلیغات عمومی در پایه تقویم رومیزی تعبیه شده است. بنابراین استفاده از مقوای ضخیم و مقاوم در پایه تقویم رومیزی یک امر ضروری است، که مجموعه پیک فدک همواره از استانداردها پیروی کرده و از مقوای ضخیم و مرغوب در پایه تقویم رومیزی استفاده نموده است. رنگ و طرح چاپ شده در پایه تقویم رومیزی کاملا سلیقه ای است. اما مشتریان عزیز می توانند با سفارش تقویم رومیزی اختصاصی طرح دلخواه خود را برای پایه تقویم رومیزی انتخاب و چاپ کنند. که هر دو روش در تقویم رومیزی از روش های مقرون به صرفه است و با صرف هزینه های کم می توانید از تبلیغات موثر بهره مند شوید.

تقویم رومیزی اختصاصی چیست؟

تبلیغات در تقویم رومیزی معمولا می تواند به دو صورت انجام پذیرد. روش اول چاپ تبلیغات در تقویم رومیزی عمومی است، و روز دوم تبلیغات در تقویم رومیزی اختصاصی و صفحات آن است .در تقویم رومیزی اختصاصی مشتریان و صاحبان مشاغل می توانند عکس محصولات و خدمات خود را به صورت کامل در تک تک صفحات تقویم رومیزی چاپ کنند، و حتی در پایه تقویم رومیزی اختصاصی نیز طرح ایده آل و هماهنگ با هویت بصری شرکت خود را اجرا کنند. خرید تقویم رومیزی اختصاصی در تیراژهای بالاتر بسیار به صرفه تر از تبلیغات در تقویم رومیزی عمومی می باشد. لازم به ذکر است انواع خدمات چاپی و تغییر سایز در تولید تقویم رومیزی قابل اعمال است.

نحوه سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

مجموعه پیک فدک جهت سهولت طراحی جدول های تقویم رومیزی را که با حساسیت بالا طراحی و بارها ویراستاری شده است، را در اختیار مشتریان دائمی و همکاران گرامی قرار می دهد. تا علاوه بر افزایش سرعت طراحی تقویم رومیزی بتوانند از جدول هایی بدون خطای تقویمی بهره ببرید. بنابراین بعد از ثبت سفارش نزد مسئول تقویم رومیزی اختصاصی می توانند جدول ها را دریافت کرده و طراحی ها را خودشان در ابعاد مشخص شده انجام دهند.

استفاده از عکس در تقویم رومیزی

ذهن انسان به طور خودکار تمایل به حفظ تصاویر دارد و عکس ها برای انسان جذابت تر از نوشته ها و اعداد هستند. در نتیجه بهره گیری از عکس های زیبا در طراحی تقویم رومیزی مشتری را برای خرید و نگهداری آن ترغیب کند. مجموعه پیک فدک علاوه بر استفاده از عکس های زیبا در تقویم رومیزی های خود با استفاده از افکت های چاپی یووی به عکس های تقویم رومیزی جلا می دهد و کیفیت و زیبایی صفحات تقوبم رومیزی را چندین برابر می کند. تفاوت محصولات و تقویم رومیزی های پیک فدک در همین جزئیات ریز است که باعث افزایش چند برابری کیفیت تقویم رومیزی و سایر محصولات پیک فدک می گردد. همچنین تمامی عکس های تقوبم رومیزی هر ساله از عکاسان مجرب تهیه و تقدیم نگاهتان می گردد. همین نکات ریز در تقویم رومیزی باعث ماندگاری این هدیه تبلیغاتی می گردد و مشتریان را تشویق می کند تا در طول سال از آن ها استفاده کنند.

تفاوت های تقویم رومیزی پیک فدک با سایر تولید کنندگان

از ویژگی های بارز تقویم رومیزی پیک فدک می توانیم به استفاده از یووی در این محصول اشاره کنیم که علاوه بر زیبایی، صفحات تقویم رومیزی را در برابر پارگی و رول شدن مقاوم می سازد. استفاده از مقوای ضخیم در پایه تقویم رومیزی و همچنین بهره گیری از آسترهای سلفون خورده باعث شده تا ایستایی تقویم رومیزی پیک فدک در مدت استفاده یکساله بدون تغییر باشد و با همان مقاومت و ایستایی ابتدایی خود باقی بماند. از دیگر تفاوت های اساسی تقویم رومیزی پیک فدک استفاده از فنر دوبل یک تکه و دوتکه در تقویم رومیزی است که ورق زدن صفحات تقویم رومیزی را راحت تر می کند و زیبایی متفاوتی به تقویم رومیزی می بخشد. نکته مهم و همیشگی در تقویم رومیزی و تمامی هدایای تبلیغاتی حفظ ظاهر و زیبایی این محصولات است که مشتری را برای خرید تقویم رومیزی راغب کند و در نتیجه آمار فروش محصولات را افزایش دهد .تقویم رومیزی های پیک فدک همواره پیشرو در کیفیت و تنوع هستند؛ به گونه ای که هر ساله با استفاده از موضوعات جذاب و متفاوت و همچنینی استفاده از افکت های رنگی (مانند چاپ طلاکوب، چاپ مرکب پنتون) تقویم رومیزی های خود را از سایر تقویم رومیزی ها متمایز کرده است .نکته مهم دیگری که می توان به آن اشاره کرد انتخاب رنگ مناسب برای پایه تقویم رومیزی است. رنگ پایه باید به نحوی باشد که انواع چاپ ها روی آن به زیبایی و وضوح نمایش داده شود و تبلیغات مشتریان هر چه موثرتر خود را نمایان سازد. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده انتخاب عکس صفحات از حساسیت بالایی برخوردار است.

سوالات متداول تقویم رومیزی

1- چرا استفاده از تقویم رومیزی به صرفه تر است؟

با توجه به اینکه تقویم رومیزی نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی هزینه کمتری دارد. تبلیغات در دو طرف تقویم رومیزی قابل انجام است. این تبلیغات گسترده در طی یکسال نسبت به هزینه ای که برای تقویم رومیزی پرداخت می شود بسیار اندک بوده است.

2- کیفیت گلاسه در تقویم رومیزی به چه صورت میباشد؟

سررسید پیک فدک که همواره کیفیت را در اولویت کار خود قرار می دهد و برای تولید تقویم رومیزی از گلاسه 250 گرم اعلا استفاده می کند.
ارتباط سریع با ما