• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید
image

درباره ما

مجموعه پیک فدک به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین شـــرکت در زمینه چاپ و تولید سررسید (سالنامه) ، تقــویم رومیزی ، تقویم دیــواری و هدایای تبلیغاتی همــواره کوشـــیده است تا با قدمت 20 ساله خود محصولاتی با کیفیت بسـیار بالا و همچنین با قیمتی مناسب را به همراهان همیشگی اش ارائه دهد و کارنامه درخشانی را با حضور متخصصین مجرب به جا بگذارد.  

جلدهای ترمو (چرم خارجی) و چرم (ایرانی) مورد استفاده در جلد سررسید ها و سالنامه پیک فدک از نوع بسـیار مرغـوب و با کیفیت بوده و طراحی صفحات داخلی آن، علاوه بر ارائه بیشترین محیط نوشتاری، توجه هر مشتری را به خود جلب می کند. پایه تقویم رومیزی ها نیز از سخت ترین مقوا ساخته شده که روی آن سلفون کشیده شده و استحکام بالایی دارد و طراحی آن عامه پسند بوده در عین حال بسیار شیک می باشد. تعهد این مجموعه در سال 1402، بیش از پیش بوده و توانسته با ارائه کاغذهای دارای گواهینامه بین المللی FSC نقش بسزایی را در حفظ محیط زیست ایفا کند.

مجموعه چاپ و نشر پیک فدک از چندین بخش قوی تشکیل شده: قسمت طراحی تقویم، سررسید و سالنامه، فروش سررسید و سالنامه و انواع تقویم، حسابداری، صحافی، انبار و حمل و نقل که با داشتن پرسنل مجرب، پاسخگو و مسئولیت پذیر مفتخر است بتواند کلیه نیازهای چاپی سررسید، سالنامه و انواع تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی مشتریان و همکاران گرامی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به صورت فوری و با مناسب ترین قیمت در بزرگترین مرکز چاپ و نشر کشور برطرف نماید.

مجموعه پیک فدک در زمینه چاپ سررسید اختصاصی، سالنامه اختصاصی، تقویم رومیزی اختصاصی و تقویم دیواری اختصاصی از تجربه و تخصص بالایی برخوردار است، به خصوص در زمینه طراحی و چاپ تقویم رومیزی و سررسید اختصاصی (سالنامه اختصاصی) توانسته محصولات باکیفیت تولید و به بازار عرضه کند، همچنین در سال های اخیر با تولید سررسید های پزشکی ( دفتر نوبت دهی عمومی و دفتر نوبت دهی اختصاصی)  توانسته در حوزه ی پزشکی نیز خدمت دیگری را به هموطنان عزیز ارائه دهد، بدین ترتیب رضایت مشتریان عزیز باعث شد تا هر ساله با افزایش تیراژ تولید به این کار ادامه دهیم و بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان را بیشتر جلب کنیم. 

مجموعه پیک فدک در سال 1400 در نمایشگاه بین المللی چاپ، تبلیغات و صنایع وابسته شرکت داشته و توانسته محصولاتی از قبیل تقویم رومیزی، سررسید سلفونی، سررسید چرمی، سررسید ترمو، گالینگور، هدایای تبلیغاتی از قبیل ست مدیریتی، خودکار، ساعت و... را به بازدیدکنندگان ارائه دهد.

ارتباط سریع با ما