• salnamefadak@gmail.com
 • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

سفارش سررسید اختصاصی | خرید سررسید 1403

چهارشنبه, 17 آذر 1400

سفارش سررسید اختصاصی | خرید سررسید 1403

اگر بدانید که سفارش هدایای تبلیغاتی چه تاثیر مثبتی در افزایش میزان فروش شما خواهد داشت، اقدام به سفارش سررسید 1403 خواهید نمود. اما بطور کلی سفارش عمده سررسید های اختصاصی رایج تر است. بیشتر مشتریان ثابت مجموعه پیک فدک هر ساله سررسید اختصاصی متناسب با سلیقه مراجعین و مشتریان خود را سفارش می دهند. و هرساله از بازخورد فروش آن رضایت دارند. در ادامه با مراحل سفارش سررسید اختصاصی و مزایای آن آشنا خواهید شد.

 

سررسید اختصاصی

به طور معمول شرکت های چاپ محصولات تبلیغاتی سررسید را به دو صورت عمومی و اختصاصی ارائه می دهند. برای سفارشات تعداد پایین به صرفه تر است که از سررسیدهای عمومی استفاده کرد، در اینصورت فقط تبلیغ و لوگوی شرکت را می توان در قسمت خالی روی جلد چاپ نمود. برای تیراژهای بالاتر مانند 1000 عدد به بالاتر بهتر است که سالنامه را به صورت اختصاصی و با طرح و جنس منتظر خود چاپ شود. سررسید به ویژه سررسید اختصاصی به این دلیل اهمیت خاصی دارد که در تمام روزهای یک سال کاربرد دارد، همین زمان طولانی در دست مشتری بودن باعث می شود که تبلیغ شما در ذهن مخاطب ثبت شود.

در سفارش سررسید اختصاصی 1403 تقریبا می توانید از تمام قسمت های سررسید برای شخصی سازی سالنامه استفاده کنید برای مثال جلد سررسید، آستر بدرقه، صفحات داخلی، صفحات گلاسه ابتدا و انتهای سررسید و حتی روبان و پلاک آویز روبان را نیز می توان اختصاصی چاپ کرد.

برخی از موسسات چاپ و نشر هدایای تبلیغاتی سررسیدهایی مخصوص مهندسان، پزشکان، شعرا و اقشار مختلف جامعه چاپ و در اختیار مشتریان قرار می دهند، در اینصورت می توان سررسید مرتبط با شغل خود را انتخاب نمود و سایر بخش های سررسید را هم به صورت سفارشی چاپ نمود.

سررسید اختصاصی 1402

مزایای سفارش سررسید به مجموعه پیک فدک

الف) طراحی و تولید

 • تیم طراحی مجرب، حرفه ای و دائمی: گروه طراحان پیک فدک، با حضور همیشگی (در طول سال) در مجموعه، نظرات همکاران و مشتریان را جمع آوری کرده و بر روی آن مطالعه می کند. این مسئله باعث می شود، در طراحی محصولات به خصوص تقویم و سررسید، از هر گونه شتابزدگی و کار سطحی و بدون کیفیت پرهیز شود.

 

 • استفاده از بهترین مواد اولیه: علاوه بر مبحث طراحی و چاپ، به دلیل تاکید بر مواد اولیه مرغوب (چرم، کاغذ، سلفون) در کنار زیبایی چاپ و طراحی، می توان به استحکام محصولات (سالنامه، تقویم رومیزی، هدایای تبلیغاتی) به عنوان مزیت بعدی پیک فدک اشاره کرد.

 

 • کنترل کیفی در فرآیند تولید: این مجموعه، با وجود برخورداری از خط تولید مدرن و تیم تولید قوی همواره بر کنترل کیفی محصول نهایی، تاکید دارد محصولی که با استانداردهای تعریف شده تطبیق نکند به عنوان کار باطله، از چرخه عرضه و فروش خارج می شود.

 

 • خوش قولی: به دلیل تاکید برمشتری مداری، تلاش مجموعه برآن است که در برابر تعهد به مشتریان پاسخ گو باشد و در صورت عدم امکان اجرا (تراکم کاری و شلوغی و...) هیچ گونه تعهدی را نمی پذیرد. ما قول نمی دهیم مگر آن امکان اجرای آن را سنجیده باشیم و پس از قول دادن، با تمامی امکانات در جهت اجرای آن می کوشیم.

 

 • قوی ترین مجموعه در زمینه سررسید اختصاصی: به دلیل تعداد طراحان و تقسیم وظایف و همچنین حرفه ای بودن، گروه طراحان مجموعه، از نظر کمی و کیفی قوی ترین تیم طراحی اختصاصی می باشد. به همین جهت، مجموعه در برابر هر یک روز تاخیر در کار سررسید اختصاصی (با تیراژ بالای هزار جلد) به ازای هر یک روز تاخیر مبلغی از حساب مشتری کم می کند.

سفارش سررسید اختصاصی

فروش و خدمات پس از فروش

 • مشتری مداری: در هفته ها و ماه های پایان سال، به دلیل حساسیت بازار، تیم فروش در تمامی ساعات روز پاسخگوی مشتریان می باشد.

 

 • جنس بدون کیفیت مال ماست و باید به ما برگردد: این شعار مجموعه است با وجود کنترل کیفی وسواس گونه و دقیق، مشتریان محترم، می توانند هر جنس بی کیفیتی را مرجوع کنند. این حق مشتری و درخواست و تاکید ماست. بدون هیچ گفت و گو و استثنایی.

 

 • تضمین فروش: به دلیل اطمینان از کیفیت و فروش، بخشی از محصولات پیک فدک با انتخاب مجموعه و البته با هماهنگی مشتریان، به عنوان تضمین فروش به مشتریان ارسال می شود، 30 درصد از این محصولات قابل ارجاع می باشد.

 

 • بسته بندی شیک و وکیوم: بسته بندی محصولات به گونه ای است که در باربری هیچ گونه آسیبی به محصولات نمی رسد.

 

 • بر روی محصولات مجموعه پیک فدک هیچ نام و نشان، آدرس و شماره ای از مجموعه وجود ندارد و تنها به لوگوی شرکت اکتفا شده است. مزیتی که این مسئله برای همکاران دارد این است که مصرف کننده، هیچ گاه مستقیم به مجموعه رجوع نکند و سال های سال مشتری شما باقی بماند.

 

 • اطمینان بخشی به مشتری: به دلیل انجام تمام خدمات چاپ و پس از چاپ در داخل مجموعه، همکاران محترم، به هیچ عنوان دغدغه خرابی کار، تاخیر و تعلل و سردرگمی های معمول در بازار تبلیغات را نخواهد داشت. کیفیت تمامی موارد تقویم ها و سررسیدها از جنس، طراحی، چاپ تا صحافی همه تضمینی هستند و اگر مشکلی پیش بیاید و کارشناسان ما تشخیصی بر این دهند که این مشکل از جانب خدمات شرکت ما هست، محصول مرجوع، رفع عیوب و به مشتری تحویل داده می شود.

مقاله های مرتبط

خرید سررسید ارزان یا سررسید باکیفیت؟

خرید سررسید ارزان یا سررسید باکیفیت؟

یکی از نیازهای روزمره افراد که هیچ گاه...

ادامه مطلب
سررسید 1403 ارزان با کیفیت بالا

سررسید 1403 ارزان با کیفیت بالا

ما در این مقاله تصمیم داریم در خصوص...

ادامه مطلب
خرید سررسید یا تبلیغات رسانه ای؟

خرید سررسید یا تبلیغات رسانه ای؟

در خرید سررسید بخصوص خرید سررسید 1403 می...

ادامه مطلب
ارتباط سریع با ما