• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

سررسید 1403 را با آگاهی سفارش دهید | سررسید تبلیغاتی

شنبه, 04 دی 1400

سررسید 1403 را با آگاهی سفارش دهید | سررسید تبلیغاتی

هر سال با نزدیک شدن به ابتدای سال جدید، مدیران شرکت ها، کارخانه داران، صاحبان مشاغل و ... درصدد تهیه و سفارش هدایای تبلیغاتی به ویژه سررسید تبلیغاتی برمی آیند. همزمان با این مسئله سوالات بسیاری به ذهنشان خطور می کند که سررسید خود را از کجا تهیه کنم که بهترین چاپ و کیفیت را داشته باشد؟ کدام موسسه تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی مرغوب و با قیمت مناسب دارد؟ تنوع طراحی کدام شرکت در زمینه تقویم و سررسید بالاتر است؟ کدام آژانس تبلیغاتی محصولات خود از جمله تقویم و سررسید را با صحافی تضمینی انجام می دهد؟ پشتیبانی چه شرکتی همیشه پاسخگو و پرقدرت می باشد؟

برای پیدا کردن پاسخ همه این سوالات باید تحقیق و بررسی کرد و سپس بهترین شرکت چاپ و نشر را با توجه به نیازهای خود انتخاب کرد. ما در این مقاله و همچنین سایر مقالات سایت قصد داریم شما را با نکات مهمی برای سفارش سررسید 1403 آشنا کنیم. مقالات قرار داده شده در سایت به سادگی و با تصاویری واضح برای شما تهیه شده و به طوری است که ذهن شما درگیر موارد پیچیده نشود. توصیه های آورده شده در این مقاله و دیگر مقالات همه قسمت های تقویم رومیزی و سررسید را توضیح داده، به طوری که شما بتوانید هنگام سفارش با آگاهی کامل بر تمام بخش ها و عناصر تقویم و سررسید، هدایای تبلیغاتی با کیفیت و مقرون به صرفه مورد نظر را انتخاب کنید.

 

سررسید تبلیغاتی 1403 پیک فدک

همانطور که از پیشتر توضیح داده ایم سررسید و سالنامه، هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی، لوکس، نفیس و گزینه مناسبی در انتشار تبلیغ و برند شما می باشد، بنابراین بهتر است به همه بخش های آن توجه کنید تا هدیه تبلیغاتی شما تاثیرگذاری بیشتری در نظر مخاطب داشته باشد. چرا کار کردن با شرکت پیک فدک توصیه می شود؟ چرا برای سفارش تقویم رومیزی و سررسید اختصاصی باید به مجموعه فدک مراجعه کنیم؟ این مجموعه چه مزایایی نسبت به سایر شرکت ها دارد؟ این سوالاتی است که ممکن هست برای خیلی از مشتریان و همکاران پیش بیاید. برای اینکه با اطمینان بتوانید سفارش خود را ثبت کنید، بهتر است با ویژگی ها و عملکردهای این شرکت در تولید محصولات اختصاصی به خصوص تقویم رومیزی اختصاصی و همچنین سررسید اختصاصی آشنا شوید.

سررسید تبلیغاتی 1402 بیشتر بخوانید: در مورد سفارش سررسید 1403 چه نکاتی باید بدانیم؟

 

یکی از قسمت های مهم و اصلی سررسید و سالنامه 1403 جلد آن است که در نگاه اول توجه مخاطب را به خود جلب می کند، اگر قصد سفارش یک سررسید شیک و نفیس را دارید بهتر است از پارچه های چرم با بافت های زیبا استفاده کنید تا خاص بودن سررسیدتان را دوچندان کند، و همچنین در صورت ارائه سررسید با قیمت مناسبتر می توانید جلد سلفون با طراحی اختصاصی خود را سفارش دهید البته این گزینه برای سفارشات با تیراژ بالا را شامل می شود، در این صورت باید دقت کنید طرح انتخابی شما زیبا و گیرا باشد زیرا طرح اگر زیبایی نداشته باشد، مخاطب سررسیدی را که هدیه گرفته به کناری گذاشته و یا با اکراه استفاده می کند.

بعد از جلد سررسید 1403، به محض بازکردن سالنامه تبلیغاتی آستر بدرقه است که خودنمایی می کند، بنابراین برای داشتن سررسید لاکچری باید به طرح و جنس بدرقه اهمیت قائل شوید، در غیر اینصورت یک بدرقه سفید نیز می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. دیگر موردی که از اهمیت ویژه ای برخوردار هست برگه های داخلی سررسید است، جنس کاغذ صفحات داخلی بهتر است از کاغذ مرغوب و با کیفیت باشد ( معمولا کاغذ 70 گرم استفاده می شود، گاها کاغذ کرم یا کاغذ بالک که سبکتر و دوستدار محیط زیست هست به کار برده می شود). چون کاغذ بی کیفیت، از نفیس بودن و مرغوبیت سررسید کاسته می شود و همین باعث می شود توجه مخاطب به هدیه دریافتی از جانب شما اهمیت کمتری دهد، همچنین اگر طراحی داخلی صفحات منسجم، کاربردی و زیبا نباشد نیز چنین اتفاقی می افتد.

با دقت در انتخاب موارد توضیح داده شده در بالا، می توان یک سالنامه با کیفیت، مرغوب و به یادماندنی، سفارش و به مخاطبان ارائه داد. سررسید 1403 را می توان به صورت اختصاصی نیز سفارش دهید. اگر تیراژ سفارشتان بالا هست گزینه مناسبتر این است که سررسید خود را شخصی سازی کنید به عبارت دیگر بهتر است جلد سررسید، بدرقه آن، صفحات گلاسه ابتدا و انتهای سررسید، صفحات داخلی سالنامه، روبان، پلاک آویز سالنامه را به صورت اختصاصی چاپ کنید.

مقاله های مرتبط

مشخصات یک سررسید باکیفیت

مشخصات یک سررسید باکیفیت

یکی از دغدغه های مدیران در انتهای سال...

ادامه مطلب
چگونه یک سررسید چرم مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه یک سررسید چرم مناسب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک سررسید ایده آل بهتر است...

ادامه مطلب
چاپ روی جلد سررسید

چاپ روی جلد سررسید

ایجاد جلوه های بصری در سررسید 1403 احتمالا...

ادامه مطلب
ارتباط سریع با ما