• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

هدایای تبلیغاتی 1402 را بشناسیم

چهارشنبه, 06 مهر 1401

هدایای تبلیغاتی 1402 را بشناسیم

انسان موجودی است اجتماعی و ارتباط برقرار کردن و داشتن روابط موثر در جوامع امروزی برای رشد فردی و پیشرفت مشاغل تاثیر چشم گیری دارد. که البته به کمک جلب اعتماد و ایجاد احساس رضایت در افراد می توان این روابط را گسترش داد. یکی از راه های رسیدن به این امر مهم هدیه دادن است که در مشاغل متفاوت به مناسبت های مختلف می توان از هدایای تبلیغاتی به عنوان یک محصول کاربردی و یا یک یادبود استفاده کرد.

هدایای تبلیغاتی در انواع تولید و راهی بازار می شوند که نسبت به هزینۀ افراد، سلیقه، هدف از تبلیغات و نیاز مشتریان انتخاب می گردد. تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار گسترده است و به سلیقه هر مجموعه ای می توان از انواع هدایای تبلیغاتی بهره برد. در تمامی هدایای تبلیغاتی فضایی برای تبلیغات تعبیه گشته که می تواند نام و نشان شما را در ذهن مشتری ها ثبت کند و در صورتی که هدایای تبلیغاتی شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد از نام شما به نیکی یاد می کنند.

انواع هدایای تبلیغاتی

یک هدیه تبلیغاتی خاص می تواند تاثیر بیشتری بر روی ذهن مشتری بگذارد و شما را به عنوان یک گزینۀ برتر در صف شغل تان یادآور شود. از انواع هدایای تبلیغاتی پرکاربرد موجود در انتشارات پیک فدک می توان به این موارد اشاره کرد:

انواع سررسید یا سالنامه، انواع ست مدیریتی، انواع تقویم رومیزی، انواع خودکار پلاستیکی و خودکار نفیس، جاکلیدی و جا سوییچی، انواع ساعت و ماگ و... در هدایای تبلیغاتی تزئینی موارد زیر نیز از جایگاه خاصی در بازار هدایای تبلیغاتی به خود اختصاص داده است. انواع گلدان های چوبی و سفالی، انواع بشقاب و دیوارکوب، انواع تابلوهای نفیس، انواع گل های زینتی و...

انواع هدایای تبلیغاتی

جایگاه فضای تبلیغات در هدایای تبلیغاتی

قطعا اولین و اصلی ترین هدف از هدایای تبلیغاتی، تبلیغ محصولات یا خدمات سفارش دهنده است. در این امر مهم جایگاه فضای تبلیغاتی در هدایای تبلیغاتی بسیار در سلیقه انتخاب هدایای تبلیغاتی تاثیر گذار بوده و نقش بسزایی در انتخاب هدایای تبلیغاتی ایفا می کند. بنابراین افرادی که نیاز به معرفی محصول و خدمات دارند یک هدیه تبلیغاتی با فضای تبلیغات بالا را انتخاب می کنند.

یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی که در جوامع امروزی طرفداران بسیاری دارند و برای تمامی قشرهای جامعه قابل مصرف است سررسید 1402 یا سالنامه است. تبلیغات در سررسید بر خلاف سایر هدایای تبلیغاتی بدون محدودیت بوده و بسیار کاربردی است.

چرا سررسید یک هدیه تبلیغاتی ایده آل می باشد؟

در انواع هدایای تبلیغاتی به کاربردی ترین آن ها اشاره نمودیم که سررسید یا سالنامه 1402 از گزینه های اصلی آن است و حتی در قالب ست مدیریتی و سررسیدهای نفیس هم قابل ارائه است و اما چرایی انتخاب سررسید1402 در این است که فضای تبلیغات که از نیازهای اصلی مشتریان است در این محصول بدون محدودیت بوده که به اختصار آن را شرح می دهیم. هنگامی که مشتریان تصمیم به معرفی محصولات با خدمات خود کنند نیاز به فضای تبلیغاتی بسیار زیاد در هدیه تبلیغاتی خواهند داشت.

جلد سررسید می تواند فضای گسترده ای اندازۀ 28*41 سانتی متر به تبلیغات شما اختصاص دهد که علاوه برآن استفاده از گلاسه های تبلیغاتی در سررسید اختصاصی و یا چاپ ترام، چاپ بدرقه، چاپ ربان اختصاصی، حک پلاک نیز از انواع تبلیغات در سررسید است. این هدایای تبلیغاتی در تیراژهای متفاوت بسته به نیاز مشتری قابل سفارش است.

یکی دیگر از دلایل انتخاب سررسید یا سالنامه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ایده آل، کاربردی بودن آن است. انواع سنین از دوران نوجوانی، دانشجوها و بسیاری از مشاغل آزاد و یا کارمندان همیشه نیاز به نوشتن خواهند داشت. پس انتخاب سررسید برای یک هدیه تبلیغاتی که بتواند نام و نشان شما را به مدت طولانی یادآور مشتری ها کند یک گزینه بسیار عالی است.

کاربردهای متفاوت سررسید 1402 مانند یادداشت های روزانه، جزوه دانشگاهی، خاطرات، یادآورد رویدادهای مهم و... باعث شده تمامی افراد به این هدیه تبلیغاتی احساس نیاز داشته باشند و برترین گزینه در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی، سررسید یا سالنامه 1402 می باشد.

آیا تقویم رومیزی می تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی باشد؟

با توجه به مسائل اقتصادی جوامع امروزی و توجه به تبلیغات، انتخاب هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب تر می تواند جزء گزینه های مهم مشتریان باشد که در کنار آن کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی نیز جزئی از اولویت های انتخاب است. بنابراین تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب است که در ادامه صحبت به مزایای آن به عنوان هدایای تبلیغاتی مناسب اشاره می کنیم.