• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

تقویم رومیزی ارزان | تقویم رومیزی 1403

شنبه, 10 مهر 1400

تقویم رومیزی ارزان | تقویم رومیزی 1403

همواره هزینه چاپ تقویم رومیزی به نسبت انواع سالنامه ارزان تر است و همه توان خرید و سفارش تقویم رومیزی 1403 را خواهند داشت. تقویم رومیزی و سررسید هر دو از هدایای فرهنگی و اداری هستند که کاربرد بالایی نیز دارند. اگر از لحاظ مالی برایتان سفارش سررسید عمده مقدور نیست می توانید تقویم رومیزی را جایگزین آن کنید. در ادامه به اصول و روش های چاپ و طراحی تقویم رومیزی و مقایسه آن با سالنامه می پردازیم.

تقویم رومیزی 1403

واضحا و همانگونه که از نام تقویم رومیزی درک می شود، این تقویم می تواند در هر زمان و محلی روی سطوحی صاف مانند میز قرار بگیرد. رایج ترین شکل تقویم رومیزی سفارشی که در بازار می بینیم دارای پایه سخت بوده و در تولید آن از مقوای سخت استفاده می شود تا پایه ایستایی و دوام بالایی داشته باشد. برای افزایش زیبایی ظاهر تقویم رومیزی پایه آن را با گالینگور، سلفون و گلاسه می پوشانند. همچنین برای صفحات تقویم رومیزی هم از گلاسه های ضخیم با گرماژ های متنوع (300، 250، 200) استفاده می شود.

زمانی که برگه های تقویم رومیزی با توجه به سلیقه و نیاز مخاطب و مشتریان به صورت اختصاصی و عمومی طراحی و چاپ شدند، می توان آن را با استفاده از فنر به بخش بالایی پایه تقویم رومیزی متصل نمود. پیشنهاد می شود که چاپ تقویم رومیزی را بسته به نوع فعالیت خود و هم رنگ با لوگوی برندتان استفاده نمایید، زیرا قصد شما از چاپ تقویم رومیزی افزایش درآمد روزمره، امور تبلیغاتی و جذب مشتریان بیش تر و خاص است. همچنین استفاده از شماره تماس و قرار دادن آدرس شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و واتس اَپ روی تقویم رومیزی می تواند راهی برای نمایش نمونه کارهایتان باشد.

تقویم های رومیزی موجود در کاتالوگ محصولات 1403 پیک فدک از تنوع طراحی و رنگبندی زیاد و زیبایی برخوردارند. اما تقویم رومیزی پایه مقوای پیک فدک تنها در دو سایز تقویم رومیزی فانتزی و تقویم رومیزی (بزرگ) نفیس تولید می شوند. اما در صورت سفارش تقویم رومیزی اختصاصی می توانید بلند یا کوتاه بودن برگ های تقویم رومیزی را تغییر دهید. 

برای مثال در تقویم رومیزی مکعبی (فانتزی) می توانید برگه های آن را کشیده تر کنید و به حالت مستطیل درآید. 

قیمت تقویم رومیزی 1402

آنچه باید در رابطه با تقویم رومیزی 1403 بدانید

وقتی که تصمیم به سفارش تقویم رومیزی از یک شرکت چاپ تبلیغاتی گرفتید، ابتدا باید کاتالوگ تقویم رومیزی 1403 و محصولات آن ها را از ایشان درخواست کرده و به دقت ملاحظه کنید. کاتالوگ هدایای تبلیغاتی شرکت مورد نظر می تواند شامل تقویم رومیزی پایه چوبی، پایه پلکسی، شیشه ای و... باشد. حال برای یک انتخاب هوشمندانه باید تمامی ویژگی های برتر را شناخته و در طراحی تقویم رومیزی سفارشی خود به کار ببندید.

بدین منظور در ادامه تعدادی از مهم ترین ویژگی های تقویم رومیزی را بیان کرده ایم:

  • درون تقویم های رومیزی علاوه بر تاریخ شمسی، میلادی و قمری نیز درج می شود.

  • انواع تقویم رومیزی شامل تمامی مناسبت های ضروری و اطلاعات مهم بوده و در زیر جدول تاریخ ها نوشته می شود.

  • در پشت و روی تمامی صفحات تقویم رومیزی سفارشی با توجه به خواست مشتری و موضوع تقویم، تصویری مرتبط و زیبا قرار داده می شود.

  • در حین سفارش تقویم رومیزی 1403 اختصاصی، نوع پایه، طراحی و گرماژ کاغذ گلاسه را بر اساس میزان بودجه و پسند خود تغییر دهید.

  • تعداد برگ های تقویم رومیزی می توانند بسته به نیاز و درخواست شما به صورت هشت، دوازده یا سیزده برگی و یا با تعداد برگه های بیشتر باشد.

  • تقویم رومیزی به دلیل داشتن مواد اولیه کمتر نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر مانند سررسید قیمت کمتری هم دارد و همین ویژگی آن موجب می شود تا مخاطب هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی برای ارائه به مخاطبان خود تقویم رومیزی را در بین اولویت های خود قرار دهد و اینکه بیشتر راغب شود تا برای اهدا یک محصول تبلیغاتی ویژه و مخاطب پسند، تقویم رومیزی را انتخاب و سفارش دهد.