• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

تقویم دیواری 1403 یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان

شنبه, 08 آبان 1400

تقویم دیواری 1403 یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان

در ایام نزدیک به سال نو تقویم دیواری یکی از هدایای تبلیغاتی مرسوم ، رایج و همچنین ارزان قیمت است که در ابعاد و انواع مختلفی توسط موسسات چاپ و تبلیغات طراحی، چاپ و به بازار عرضه می شود.

اغلب تقویم دیواری ها در ابعاد کوچک (24 در 34)، متوسط (23 در 49)، بزرگ (34 در 49) و A3 چاپ می شوند. در برخی از شرکت های چاپ و تبلیغات تقویم دیواری به صورت تک برگ، چهار برگ، شش برگ و 12 برگ نیز چاپ و ارائه می شود.

مجموعه پیک فدک علاوه بر تولید انواع سررسید و سالنامه با جلدهای سلفونی، چرم ایرانی و خارجی ، ترمو و گالینگور، در ابعاد اروپایی ، وزیری ، اروپایی فانتزی ، سررسید اختصاصی ، دفتر نوبت دهی و تقویم رومیزی در اندازه های نفیس ، فانتزی ، خشتی ، تقویم رومیزی پایه سلفون و پایه گالینگور ، قالب دار ، تقویم رومیزی اختصاصی ، تقویم دیواری در طرح های متنوع (از قبیل گل، منظره ایران و جهان، شعر، کودک، غذا و شیرینی، ماشین و ...) و اندازه های مختلف به صورت 4 رنگ تولید و به مشتریان گرامی از اقصی نقاط کشور ارائه می کند . تقویم های دیواری را هم می توان به صورت عمومی و هم به صورت اختصاصی چاپ کرد، برای تقویم دیواری های عمومی در مجموعه پیک فدک قسمتی به عنوان فضای تبلیغات مشتری در نظر گرفته شده است که به صورت تک رنگ و دورنگ می توان تبلیغ مشتری را چاپ کرد.