• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

سررسید اختصاصی 1402 و نکاتی در مورد چاپ آن

چهارشنبه, 23 شهریور 1401

سررسید اختصاصی 1402 و نکاتی در مورد چاپ آن

سررسید اختصاصی همان سررسیدهای معمولی هستند که شخصی سازی شده اند. به عبارتی دیگر نام و لوگوی شرکت سفارش دهنده در جای جای سررسید چاپ شده و به عبارتی سررسید اختصاصی شده است. در این مقاله به بررسی سررسید اختصاصی و محل های قابل چاپ و شخصی سازی در سررسیدها می پردازیم.

 

سررسید اختصاصی 1402

منظور از تولید چاپ سررسید اختصاصی، لحاظ کردن تمامی موارد و خواسته های مشتریان در تمامی قسمت های سررسید اعم از جلد سررسید، حک پلاک و داغکوب جلدهای ترمو سررسید، طلاکوب، چاپ روبان سررسید اختصاصی، بدرقه اختصاصی، صفحات رنگی گلاسه (لت) و همچنین قرار دادن صفحات گلاسه در قسمت های داخلی سررسید است که بنا به درخواست مشتری در ابتدا یا بین صفحات داخلی سررسید قرار می گیرد. قرار دادن متن و محتوای داخلی بر اساس نظر و سلیقه مشتریان عزیز می باشد.

هر چقدر تعداد آیتم های سررسید اختصاصی بیشتر باشد و دقت بیشتری در اختصاصی کردن سررسید اختصاصی خود داشته باشید بالطبع تصویری ماندگارتر از برند خود در ذهن مخاطبان خواهید گذاشت.

شرکت ها و ارگان های بزرگ و صاحب برند به دنبال خاص تر بودن هدیه تبلیغاتی خود، اقدام به سفارش سررسید اختصاصی می کنند. سررسید اختصاصی تمام از فکر و ایده سفارش دهنده است و با توجه به نیازهای مشتری و صنعت مدنظر طراحی و تولید می شوند. آنچه باید در هنگام سفارش و تولید سررسید اختصاصی در نظر گرفت طراحی به روز، کیفیت بالای صحافی و مدیریت هزینه ها می باشد تا سررسید اختصاصی مدنظر به بهترین نحو تولید و ارائه شود.

در خصوص سررسیدهای اختصاصی آنچه که در وهله اول جلب توجه می کند جلد سررسید 1402 می باشد. برای اختصاصی کردن جلد سررسید با توجه به نوع جلد و سلیقه مشتری از چند روش زیر استفاده می شود:

سررسید اختصاصی

طلاکوب: با استفاده از کلیشه و به رنگ های طلایی، نقره ای، سرمه ای و... و با ایجاد کمی فرو رفتگی انجام می شود. این نوع چاپ بر روی جلدهای سررسید سلفونی و سررسید گالینگور حک می شود.

سیلک: چاپ تک رنگی می باشد که با توجه به رنگ زمینه انتخاب می شود. این نوع چاپ با استفاده از شابلون بر روی جلد سررسید و سالنامه انجام می شود و از جذابیت و دوام کمتری برخوردار است و البته که نسبت به سایر چاپ ها هزینه کمتری را شامل می شود.

پلاک: پلاک های فلزی که در ابعاد مختلف و رنگ های نقره ای و طلایی استفاده می شوند بر روی جلد سررسید چسبانده می شوند. پلاک های فلزی جلد سررسید قابلیت حک لیزر دارند و اسم، لوگو و سایر مشخصات شرکت ها روی آن حک می شوند.

داغکوب: با استفاده از کلیشه گرفته شده برای جلد سررسید و سالنامه، انجام می شود. سررسید هایی که قابلیت چاپ داغی دارند باید جلد ترمو داشته باشند و سطح جلد دارای شیار برجسته نباشد تا چاپ به خوبی قابل رویت باشد.

چاپ چهار رنگ: اگر بخواهید از تمام فضای جلد سررسید اختصاصی 1402 خود استفاده کنید بهترین روش استفاده از جلد اختصاصی سلفونی است. در این روش طرح جلد سررسید با توجه به اطلاعات و طرح مورد نظر شما طراحی و انجام می شود. این نوع چاپ چهار رنگ بوده و با استفاده از دستگاه چاپ آفست انجام می شود و برای ماندگاری و محافظت بیشتر با روکش سلفون براق یا مات پوشانده می شود. این روش در سفارش سررسید اختصاصی 1402 با تیراژ بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد ضمن اینکه امکان استفاده از تمام فضای جلد سررسید اختصاصی را به شما می دهد.