• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

چه کسانی باید سررسید و سالنامه 1402 بخرند؟

یکشنبه, 16 مرداد 1401

چه کسانی باید سررسید و سالنامه 1402 بخرند؟

اگر بدنبال بهترین روش تبلیغات کم هزینه و پربازده هستید باید سررسید تبلیغاتی را امتحان کنید. سررسید ها براساس سایز، جنس و صحافی انواع مختلفی دارند. با مطالعه مقالات ما می توانید بهترین سررسید را برای خود انتخاب کنید تا بهترین بازخورد را دریافت کنید. اما در این مقاله قصد داریم به چرایی سفارش سررسید 1402 بپردازیم.

چرا سررسید 1402 بخریم؟

به طور کلی هر کارمندی که در محیطی رسمی و اداری مشغول به فعالیت است، نیاز به نوت برداری و یادداشت های روزانه دارد. 

انواع سررسید و سالنامه به دلیل فرم اداری و شکلی که دارند انتخاب مناسبی برای بسیاری از اقشار جامعه به خصوص کارمندان هستند. خصوصا اگر برای شرکت در جلسات و کنفرانس ها از سالنامه ها کمک بگیرید می توانید خلاصه هر جلسه را در برگه صفحه همان روز بنویسید و فردی منضبط و هدفمند دیده شوید. بسیاری از شرکت های خلاق و جزئیات نگر، با سفارش سررسید و سالنامه های اختصاصی این ایده خوب را در ببن کارکنان خود عادی سازی می کنند.

 سررسید 1402

سررسید های اداری علاوه بر اینکه بهترین هدیه و اکسسوری برای مدیران محسوب می شوند بلکه برای کارمندان نیز بسیار مناسب هستند. خصوصا سررسید های با جلد چرم ، ترمو ، گالینگور و در اندازه اروپایی بهترین گزینه ها برای مصارف اداری هستند.

ما در مجموعه پیک فدک تنوع بسیاری از سررسید ها و سالنامه ها را ارائه می کنیم که انتخاب را برای شما ساده تر می کند. کافی است میزان بودجه خود را برای سررسید مورد نظر مشخص کرده و سپس تصمیم بگیرید آیا سررسید اختصاصی برای کسب و کار شما مناسب است یا سررسید های عمومی؟

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا این را نیز در نظر بگیرید که این سررسید ها را برای استفاده تبلیغاتی می خواهید یا برای استفاده همکاران تان ؟

پس از تشخیص نیاز و ترجیح تان به لیست کاتالوگ پیک فدک مراجعه کرده و سررسید دلخواه خود را انتخاب کنید. هر نوع سررسید، اطلاعات درج شونده شرکت شما از قبیل نام، عملکرد، آدرس و تلفن شرکت، تیراژ، نوع و رنگ چاپ و ... را با مسئول فروش شرکت در میان گذاشته و در کوتاه ترین زمان ممکن، با کیفیت ترین سررسید و سالنامه را در اختیار داشته باشید.