• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

چرا سررسید با کیفیت و اقتصادی؟

جمعه, 08 مهر 1401

چرا سررسید با کیفیت و اقتصادی؟

امروزه سررسید کاربردهای زیادی دارد و قابل استفاده برای تمام سنین می باشد و سررسید برای عموم مردم استفاده های بسیاری نظیر جزوه دانشگاه، دفتر یادداشت و مربوط به حساب و کتاب تمامی اصناف انجام می شود، به همین خاطر سررسید باکیفیت و سررسید اقتصادی در صدر درخواست ها قرار می گیرد. هر فردی که به دنبال سررسید در بازار و بین تولید کننده ها بگردد حتما به دنبال سررسید ارزان و با کیفیت می گردد زیرا بیش از یکسال آن سالنامه و سررسید را استفاده می کند، اکثرا همه جا در دست دارد و دائما در حال استفاده است‌. امروزه مشاغل زیادی در تمامی اصناف از سررسید و یا سالنامه استفاده می کنند.

چه مشاغلی به دنبال سررسید اقتصادی و با کیفیت هستند؟

وکلا و مشاغل مربوط به آن:

اگر برای کاری به دفتر وکلا رفته باشید حتما سررسید یا تقویم رومیزی را روی میز این افراد دیده اید و این افراد به دنبال سررسید باکیفیت و ارزان هستند که بتوانند از سررسید به عنوان تبلیغات خودشان استفاده کنند.

معلمان و مدیران مدرسه:

حتما سر کلاس معلمان و دفتر مدیران مدارس مشاهده کرده اید که تقویم و سررسید را در روی میز آنها برای ثبت یادداشت های روزانه حتما از سررسید استفاده می کنند و از تقویم رومیزی برای رویدادهای روزانه، یادآوری هفتگی و روزانه و ... استفاده می شود. سررسید با کیفیت و اقتصادی باعث می شود بعضی از مدیران و معلمان از سررسید یا سالنامه به عنوان هدیه برای همکارانشان استفاده کنند.

کاربردهای سررسید

استفاده از سررسید ۱۴۰۲ برای کارمندان شرکت:

کارمندان یک شرکت و منشی ها حتما برای ثبت رویدادهای روزانه یا برنامه ریزی های کاری از سررسید و سالنامه استفاده زیادی می کنند. سررسید ارزان و با دوام برای یک کارمند یا منشی بسیار مهم است زیرا روزانه در زمان زیادی از سررسید استفاده می کنند.

استفاده از سررسید ۱۴۰۲ برای مدارس، دانش آموزان و دانشجویان: 

امروزه که دفاتر برای مدارس و دانشگاه ها قیمت های بالایی دارد بهترین و مناسبترین جایگزین سررسید و سالنامه است که می تواند کاربرد بیشتری هم نسبت به دفتر داشته باشد. سررسید باکیفیت و اقتصادی کمک بزرگی برای دانش آموزان و دانشجویان است.

کاربرد سررسید ۱۴۰۲ برای بناها و خیاطان:

از آنجایی که در متن بالا از کاربرد زیاد سررسید در مشاغل صحبت کردیم و رابطه مستقیم آن با سررسید با کیفیت و ارزان باعث می شود مشاغلی چون بنایی و خیاطی هم از سررسید و سالنامه استفاده کنند. بناها برای موارد حساب و کتاب و خیاط ها برای ثبت اندازه ها از سررسید و سالنامه استفاده می کنند.

اهمیت کیفیت کاغذ و جلد سررسید برای مشتریانی که روزانه از سررسید استفاده می کنند دوچندان است. بنابراین سررسید با کیفیت و اقتصادی جزء انتخاب های اول هر مشتری می باشد که به کیفیت اهمیت می دهند.

سررسید باکیفیت

سررسید باکیفیت و اقتصادی چه ویژگی هایی دارد؟

مهم ترین و اولین ویژگی سررسید باکیفیت سررسیدی است که از لحاظ صحافی جزء برترین صحافی ها باشد و به راحتی از جلد کنده نشود، مجموعه پیک فدک جزء برترین و اولین صحافی تمام اتوماتیک برای تولید سررسید ها با تیراژ بالاست. دومین ویژگی مهم در خصوص سررسید باکیفیت و سالنامه ارزان نوع کاغذ و گرماژ آن می باشد. سررسیدهای تولید شده در پیک فدک از کاغذهای خارجی ۷۰ گرم استفاده می کند که جزء بهترین نوع کاغذ دنیاست.

ویژگی بعدی و مهم سررسید با کیفیت و سالنامه اقتصادی مقوای آن است. مقوایی که استفاده شده فر در جلد سررسید باعث می شود سررسید و سالنامه محکم تر و بادوام تر باشد. مقوای استفاده شده در سررسید های با کیفیت پیک فدک مقوای ۲/۲ میل است که جزء بهترین مقواهاست.